BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Stogus dengiantiems – beasbesčio šiferio era

Stogų dangosJeigu gyvenime atėjo laikas statytis savo būstą, pasiruoškite – tai ne tik daug gerų emocijų duosiantis, bet ir nepaprastai didelio darbo ir atsakingo planavimo reikalaujantis procesas. Svarbu, kad būtų puikiai suplanuota viskas – inžinerinių tinklų projaktai, tinkamai liejami pamatai, atsakingiems specialistams patikėti statybos darbai, pasirinktos kokybiškos statybinės ir stogo dengimo medžiagos. Būtent apie stogo dangą, o konkrečiau, kuo pranašus beasbestis siferis, šiame straipsnelyje šiek tiek ir pakalbėsime.

Beasbestis šiferis – šiandien nebenuodingas

Šiferiniai stogai visiems gerai pažįstami. Nuo seno šiferiu būdavo dengiami tiek individualūs, tiek komercinio pobūdžio pastatai. Pasirodžius pranešimams apie asbesto daromą žalą gamtai ir žmogaus sveikatai, pamažu imta keisti tokio tipo dangą kitomis, o asbestinės dangos išimtos iš prekybos. Be asbesto gaminamis šiferis jokio poveikio žmogaus sveikatai ir aplinkai neturi. Būtent tokie stodai yra puiki alternatyva senajai asbestinių stogų tradicijai, kadangi vizualiai tokie stogai atrodo identiškai, senuosius lenkia kokybe, atsparumu ir ilgaamžiškumu. Įmonė UAB „Nord profil“ užsiima įvairaus stogo dangų ruošimu, dengimu, prekyba skirtingomis dangomis, lietaus nuvedimo sistemomis, stogo skliautų tvirtinimu, statybinių plėvelių tvirtinimu, senų stogų dangų nuėmimu. Šiandien žmonėms siūloma nemažai Europos ir valstybės finansuojamų senų, kenksmingų stogų nuėmimo programų. Jeigu pasiruošėte tausoti savo sveikatą ir saugoti aplinką, šiems specialistams galite patikėti seno stogo nuėmimo darbus ir seną dangą pakeisti nauja – pavyzdžiui, beasbesčiu šiferiu, kuriuo galima išgauti pačius geriausius vizualinius sprendimus – klasikinį įvaizdį, senųjų lietuviškų sodybų įspūdį. Bendrovė prekiauja dviejų gamintojų Cembrit ir Eternit danga. Pirmojo gamintojo produkcija tinka vairaus tipo statinių stogams dengti. Tai įvairios spalvų paletės standartiniai ir CO/HO lakštai, sudaryti iš kelių sluoksnių, pasižyminčių maksimaliu tvirtumu bei atsparumu atmosferos procesams. Viena pagrindinių beasbesčio šiferio sudedamųjų dalių – natūralus cementas. Dangos sumontavimo procesas, priešingai nei kiti statybos darbai, labai nesudėtingas, o jei dengimo procesą patikėsite UAB „Nord profil“ – ypač greitai galėsite džiaugtis kokybiškai sumontuota nauja stogo danga. Eternit Baltic gamintojo šiferinio stogo dangos lakštai banguoti, neilgi ir sukuriantys ypač dailų stogo reljefą. Ši produkcija jau turi išgręžtas skyles, suformuotus kampų užkirtimus, kas padeda išvengti netikslumų dengiant. Siūlomi Klasika M, Klasika L, Klasika XL bei Gotika modelis, kurie skiriasi reljefo bangų bei lakštų dydžio ir ilgio rodikliais. Juos galite pasirinkti, atsižvelgdami į stogo dydį, šlaito sudingumą, stoglangių ir nelygumų kiekį, norimą dizainą ir kitus aspektus. Abiejų siūlomų gamintojų beasbestis siferis garantuos ilgalaikę, vizualiai gražią, patvarią ir visiškai saugią stogo dangą. Reikėtų paminėti, kad tokios stogo dangos dengimui reikalingos papildomos priemonės, izoliaciniai bei termoreguliaciniai dangos sluoksniai, apie kuriuos plačiau sužinoti ir kuriuos įsigyti galite pas pristatomos bendrovės specialistus. Šios dangos privalumais įsitikinti, į savybes įsigilinti ir tiesiog pavyzdžių pasidairyti galite bendrovės UAB „Nord profil“ internetinėje svetainėje pateiktuose kataloguose arba pasikonsultavę su visada padėti pasiruošusiais specialistais.

Statybos darbams rinkitės geriausius specialistus

Jūsų būsto statybos darbai truks ne vieną mėnesį, o turint omenyje ir pilną interjero apdailą, fasadinius kiemo, aplinkos darbus ir apželdinimą – dar ilgiau. Todėl labai svarbu, kad pasirinktumėte kokybišką produkciją siūlančius tiekėjus ir gerai dirbančius meistrus, kurie nesistengia pagreitinti proceso, leisdami nukentėti darbų kokybei. Nereikia pamiršti, kad palikti trūkumai, pavyzdžiui, nekokybiškai sumontuota stogo danga arba atmestinai padaryta pastato apšiltinimo sistema, ateity gali lemti grybelių, puvimo procesų atsiradimą, sąlygoti kenksmingą žmaugaus sveikatai ir žalingą pastatui temperatūros ir drėgmės disbalansą. Todėl, bent jau ieškantiems kokybiškos stogo dangos garantuojame, kad įmonės UAB „Nord profil“ siūlomas beasbestis siferis – neleis nusivilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *