BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Su mikroautobusais – ir po Lietuvą, ir po Europą

Kelionė mikroautobusuAutomobilių nuoma visada paklausi. Vykstant į kitą miestą, atvykus į svečią šalį, automobilio nuoma padeda greitai judėti, nesukant galvos dėl savo paties turto. Šiandien transporto priemonių nuomos tipų yra įvairių, pradedant nuoma, miesto teritorijoje keliauti, baigiant automobilio nuomojimu kelioms dienoms, savaitgaliams ar net mėnesiams, sudarant ilgalaikes nuomos sutartis. Automobiliai nuomojami šventėms, vakarėliams, specialiems krovinių pervežimams. Prireikus išsinuomotii automobilį galima rinktis iš didžiulės markių ir automobilų dydžio. Štai mikroautobusu nuoma Klaipedoje besiverčianti mažoji bendrija MINIBUSAS savo pavyzdžiu parodo, kad mikroautobusai – ypač dažnai nuomai pageidaujami automobiliai.

Mikroautobusas – ir vakarėliui, ir kelionei

MB MINIBUSAS vienas iš atstovų teigia, kad mikroautobusus žmonės nuomai renkasi tiek darbo, tiek asmeniniais tikslais. Važiuojantys į konferencijas kitame šalies gale arba gretimoje valstybėje, mieliau koperuojasi ir keliauja išsinuomotu mikroautobusu – ir keliauti linksmiau, ir išlaidų sutaupoma, ir bendrus reikalus keliaujant drauge aptarti galima. Mikroautobusus dažnai nuomojasi ir šeimynos. „Kartais žmonės tiesiog nenori leistis į kelionę su savo senu automobiliu, nenori rizikuoti. O čia – viskas patogu. Ir draudimas yra, ir, gedimo atveju, pačiam nereikia remontu rūpinitis – į kainą viskas įskaičiuota“,- pasakoja automobilių vadybininkas. Be abejonės, mikroautobusas – geriausias pasirinkimas vakarėliui, gimtadieniams, vestuvėms. Visų pirma, didžiulis privalumas tai, kad mikroautobusus galima atgabenti užsakovo norimu adresu. Dažnai tokia daugiavietė transporto priemonė nuomojama vestuvių metu „pulkui“ vežti. Automobiliuose įrengta kokybiška muzikos aparatūra, galima pasirinkti atitinkmą vietų skaičių, o tamsinti langai neleis aplinkiniams smalsauti apie jūsų kelionės subtilybes, o panoraminiai langai leis kelionės metu gėrėtis vaizdais. Reikalui esant, siūlomas transporto priemonės papuošimas, vairuotojo paslaugos. Mikroautobusus dažnai renkasi nedideles individualias ekskursijas organizuojantys asmenys, kadangi tokia transporto priemonė tinkama vežiojimui po įvairias teritorijas. Mikroautobusus galima nuomotis įvairiems laikotarpiams, atitinkamai sudarant sutartis. Klientai galo būti ramūs dėl mikroautobusų kokybės, kadangi automobiliai pagaminto po 2004 m., visi yra ypač techniškai tvarkingi, apdrausti KASKO draudimu. Akivaizdu, kad mikroautobusu nuoma Klaipedoje galima ypač geru kainos ir nuomojamojo laikotarpio santykiu,o vadybininkai yra pasirengę jums suteikti geriausią pasiūlymą, nes klientų kiekiu nesiskundžiama. Priešingai, pasitaiko atvejų, kai savaitgalių metu ne visiems klientams pavyksta gauti norimą automobilį, nes paklausa itin didelė. Būtent todėl rekomenduojama daryti išankstines rezervacijas.

MB MINIBUSAS mikroautobusai – ir vietiniam naudojimui, ir veža į Angliją

Gyvename laikais, kada kiekviena šeima daugiau ar mažiau yra paliesta emigracijos procesų. Bene daugiausiai artimųjų lietuviai turi Anglijoje. Yra nemažai įmonių, kurios keleivius ir siuntas veža į Angliją, Tokia paslauga paprastai kainuoja nemažai, o ir ir kelionė labai priklauso nuo vežančiojo asmens. Kaip ten bebūtų, jei nesusiduriama su neplanuotais iššūkiais, kelionės tikslas pasiekiamas per kiek daugiau negu parą, o ir bagažui apribojimų nėra. Tačiau vis dažniau atsiranda norinčių ne ilgam laikotarpiui keliaujant rinktis automobilių nuomą ir taip patiems formuoti savo kelionės maršrutą, keliaujant pamatyti pravažiuojamų šalių objektus, patiems planuotis kelionės laiką. Tokiu atveju MB MINIBUSAS siūlo savo mikroautobusus, su kuriais galėsite keliauti ir už Lietuvos ribų. Kelionės malonumą padidins vėdinamas salonas, panoraminiai langai, puiki garso aparatūra, ypač patogios sėdynės. Mikroautobusu nuoma Klaipedoje suteikia judėjimo laisvę ir neišmatuojamą patogumą, tuo tarpu keliaujant su tokiu mikroautobusu į užsienį, neabejotinai įvertinsite aukštą teikiamos paslaugos kokybę. Taigi, jeigu planuojate šventę, laukia komandiruotė ar darbinė kelionė su kolegomis, organizuojate šeimos atostogas – nedvejodami kreipkitės į MB MINIBUSAS komandą ir galėsite keliauti su šiais mikroautobusais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *