BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Mėnesio archyvas: 2022 m. kovo mėn.

Kodėl turėčiau pasinaudoti parama šilumos siurbliams įsigyti?

Šilumos siurblys – tai ekologiškas šilumos energijos gavimo būdas, galintis pakeisti iškastinį kurą ar kitus mažiau ekologiškus šaltinius. Šilumos siurblys – tai elektra varomas prietaisas, veikiantis kaip atvirkštinis šaldytuvas. Jis naudoja nedidelį kiekį elektros energijos, kad sutelktų šilumą iš lauko oro, dirvožemio ar požeminio vandens. Šį pašildytą vandenį galima naudoti šildymui ir karštam vandeniui ruošti namuose. Šilumos siurblys taip pat gali veikti su saulės kolektoriais saulės šilumai surinkti, todėl elektros energijos poreikis smarkiai sumažėja.

Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl verta pasinaudoti parama šilumos siurbliams įsigyti:

  • Jūs neteršite aplinkos, jums ir jūsų kaimynams nereikės kvėpuoti dūmais ir suodžiais, nes šildymas bus atliekamas naudojant švarią energiją iš aplinkos ir elektrą – be degimo produktų (CO2).

  • Naudodami šilumos siurblį galite sutaupyti iki 80 % šildymo išlaidų, palyginti su tradiciniu kuru. Elektros energijos kaina yra stabili ilgą laiką, todėl jums nereikia nerimauti dėl kainų svyravimų, susijusių su nafta ar dujomis.

  • Skaityti toliau

Namų projektavimo gairės

Kiek kainuoja namo statyba?

VytstataVerta pastebėti tai, kad kiekvienam, kuri planuoja statytis namus svarbu, kokia gali būti jo kaina. Be jokios abejonės, tiksliai numatyti ją iš anksto gali būti labai sunku. Verta pastebėti tai, kad kaina gali kisti pačių darbų eigoje. Ją labai dažnai koreguoja valstybėje vyraujanti ekonominė situacija, darbų atlikimo rangovas ir naudojamos medžiagos. Visą tai kartu sudaro bendrą, nedalomą visumą. Būtina suprasti tai, kad namo statyba nėra žaidimas ir reikia įvertinti ne tik savo ekonominius, tačiau ir emocinius aspektus, dabartines gyvenimo sąlygas. Drąsiai galima teigti, kad labai dažnai klientai nori gauti rezultatą čia ir dabar. Tačiau, svarbu suvokti tai, kad namas tikrai nėra pastatomas per savaitę. Tai lemia ne tik fiziniai pajėgumai, tačiau ir klimatinės sąlygos ar net teisiniai aspektai. Aplinkybių šiuo klausimu gali būti pačių įvairiausių. Verta pripažinti tai, kad bet kokiu atveju, planavimas šiuo klausimu yra vienas iš svarbiausių momentų. Jeigu tai bus atliekama tinkamai, natūralu, kad ir galutinis gautas rezultatas bus palankus. Tačiau, kaip iš anksto įsivaizduoti, kiek gali kainuoti namas? Atsakymas yra labai paprastas. Visuomet galima remtis dabartinių namo statytojų patirtimis. Šiuo klausimu https://vytstata.lt gali jums suteikti visą reikiamą informaciją. Be jokios abejonės, labai dažnai viena iš esminių namo kainos gairių yra sklypo pasirinkimas. Natūralu tai, kad jei jis bus prestižinėje šalies vietoje: senamiestyje, draustinyje, rezervate, saugomoje teritorijoje ar pan., nekeista, kad jis gali kainuoti pakankamai daug. Net 20 a plotas gali kainuoti 15 000 – 30 000 tūkstančių eurų ar net daugiau. Taigi, kokia bus galutinė paties namo vertė, sunku net įsivaizduoti. Tačiau, jei sklypas bus sodo bendrijoje, jis gali atsieiti vos iki 5 000 eu. Tai jau turite nuspręsti tik jūs. Būtina numayti, kiek savo turimų finansinių resursų galite skirti namo vietos pozicijai pasirinkti. Be jokios abejonės, labai dideli finansiniai kaštai statant namus yra patiriami ir stogo dengimo etape. Tad, ne vieną klientą domina tai, kokia yra stogo dengimo 1m2 kaina. Verta pastebėti tai, kad šį aspektą gali lemti ne vienas itin svarbus momentas. Be jokios abejonės, vieni svarbiausių yra medžiagų pasirinkimo klausimas, konstrukcijos dydis ir vizualizacijos formos. Be jokios abejonės, apibendrinant galima teigti, kad namo statybos neverta pradėti kišenėje neturint bent 50 000 eu. Tai minimalus galimas rodiklis.