BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Dantų protezavimas – išmanus pasirinkimas

Protezuoti dantysĮprasta manyti, kad dantu protezavimas atliekamas tik seniems asmenims, kurie nebeturi visų dantų. Tai nėra tiesa, kadangi šio tipo procedūra gali būti įgyvendinama ne tik tuomet, kai asmeniui trūksta vieno ar kelių dantų, tačiau ir tokiu atveju, kai visi dantys vietoje, tačiau žmogus serga periodontitu. Netekus tam tikrų dantų audinių protezavimo paslauga padės juos susigrąžinti ir vėl sėkmingai naudotis dantimis. Šiuo metu protezavimas tapo tarsi galimybė atkurti prarastus dantų audinius.

Protezai gali būti dviejų rūšių:

  • Fiksuoti
  • Išimami

Žmonės dažniausiai renkasi fiksuotus, kadangi jie leidžia dantimis džiaugtis tarsi natūraliais. Visgi, kartais žmogaus sveikata leidžia pasirinkti šių, tad lieka išimami. Bet kuriuo atveju tai yra geresnis pasirinkimas nei kad jokių.

Fiksuoti protezai

Fiksuoti protezai yra pritvirtinami prie dantų ir nėra galimybės jų nuimti. Galima sakyti, kad jie visiškai primena natūralius dantis, taigi po kiek laiko žmogus apskritai pamirš, kad jo burnoje yra svetimkūniai. Tuo pačiu šiuo metu siūloma pasirinkti iš ypač natūraliai atrodančių protezų. Tai reiškia, kad jeigu pats nepasakysite, kad esate su dirbtiniais dantimis – kiti to paprasčiausiai nepastebės.

  1. Tiltiniai protezai dedami tuomet, kai žmogus neturi bent vieno danties. Jie montuojami taip, kad greta esantys dantukai tampa atrama. Uždedamas tiltas visiškai pašalina tuščią erdvę ir atsiranda dantukas su kuriuo galima kramtyti.
  2. Dantų vainikėlis yra naudojamas tokiu atveju, kai norima atstatyti nulūžusį dantį. Parenkama tokia spalva ir formuojama tokia forma, kad dantis visiškai nesiskirtų nuo natūralaus danties. Šiuo metu vietoj vainikėlio gana dažnai pasirenkamas estetinis plombavimas.
  3. Laminatai naudojami tokiu atveju, jeigu pažeidimai yra gana nedideli. Tokiu atveju laminatai arba kitaip užklotai yra dedami ant danties ir taip atkuriama natūrali jo spalva bei forma. Galima sakyti, kad prastai atrodantis dantukas prikeliamas naujam gyvenimui.
  4. Fiksuoti protezai gali būti metaliniai ir bemetaliai. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokius, kokie jam tinka labiausiai. Tuo pačiu šiuo metu siūlomi protezai labai primena natūralius dantis, tad niekas net ir nesužinos, kad jūsų burnos ertmėje yra netikri organai.

Nefiksuoti protezai

Nefiksuoti dantų protezai asmenims siūlomi tik tokiu atveju, jeigu jau nebelieka kitos dantų sutvarkymo galimybės. Išties, ji dažniausiai pasiūla jau vyresnio amžiaus asmenims, kuriems estetika nebėra toks svarbus veiksnys. Visgi, siūlo protezai taip pat kuriami taip, kad primintų kuo natūralesnius dantis tiek savo spalva, tiek forma.

Jeigu norite kokybiško rezultato – tokiu atveju jums reikia kreiptis į profesionalus, kurie teikia tokias paslaugas. Tuomet būsite tikras, kad gautas rezultatas patenkins jūsų poreikius ir vėl galėsite aplinkiniams šypsotis plačia ir nuoširdžiai šypsena.

Svarbiausia prižiūrėti dantis ir nelaukti, kol protezai bus vienintelė išeitis.

1 komentaras

  1. simetriadentica.lt

    Dantų protezavimo būdų yra tikrai nemažai, bet pacientui labai svarbu, kad profesionalus odontologas patartų, kuris būdas geriausiai tinka būtent jam, nes kiekvieno žmogaus situacija yra kitokie.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *