BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Unikalus vestuvių fotografavimas laive

Skaitmeninė fotografija ir socialinė žiniasklaida keičia vestuvių pramonės veidą. Daugėjant tūkstantmečio žmonių, didėja ir asmeninių ceremonijų bei unikalių vietų troškimas. Viena iš vis labiau populiarėjančių vietų – kruizai kaip būdas susituokti. Nesvarbu, ar tai būtų trumpa 5 dienų kelionė, ar ilgas kruizas po pasaulį, tuoktis kruiziniame laive darosi vis labiau įprasta. Net jei nesate labai susidomėję kruizais, vestuvės juose turi daug privalumų. O jei mėgstate laivus? Tai dar geriau! Yra keletas bendrovių, kurios siūlo privačias užsakomąsias paslaugas (t. y. nuomojasi visą laivą). Galite rasti visko nuo intymių 25 svečių laivų iki 250 svečių behemotų, puikiai tinkančių jūsų epiškiausiems draugams ir šeimai, kokius tik galite įsivaizduoti! www.laivo-nuoma.lt daugiau informacijos.

Svarbiausia – laikas

LaivaiKaip ir visoje fotografijoje, svarbiausia yra laikas. Dauguma fotografų gali laukti tobulo momento ir šviesos, o fotografuojantiems kruiziniame laive gali tekti būti labiau oportunistiški. Tikėtina, kad jums bus sudarytas laivo kompanijos arba jūsų svečių (kurie gali nenorėti per ilgai užsibūti laive) grafikas. Todėl gali tekti labiau reaguoti ir būti lankstesniems. Tai gali būti ypač svarbu kalbant apie tam tikras vietas, pavyzdžiui, lauko vietoves. Pavyzdžiui, jei bandote fotografuoti kruiziniame laive, kai vestuvės rengiamos lauke, jums reikės laukti laikotarpio, kai lietaus tikimybė bus nedidelė arba jos visai nebus. Tai gali būti vienintelis laikas, kai galėsite tai padaryti! Galiausiai svarbu žinoti savo ribotumą ir būti atviram improvizacijai. Plačiau: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/sventes/vestuviu-fotosesija-laive puslapyje.

Šviesa yra didžiausias jūsų draugas ir priešas

Apšvietimas yra vienas svarbiausių vestuvių fotografų elementų. Kalbant apie kruizinį laivą, svarbu nepamiršti, kad fone gali būti stipri dirbtinė šviesa, kurią galima kontroliuoti, o galima ir ne. Priklausomai nuo metų laiko, galbūt galėsite fotografuoti dienos metu, kai saulė yra žemai ir švelnesnė, o tai padės sumažinti jos intensyvumą. Tačiau svarbu prisiminti, kad tiesioginė saulės šviesa dažnai yra geriausias apšvietimas fotografuojant žmones. Taip pat svarbu prisiminti, kad natūraliai šviesai gali turėti įtakos laivo judėjimas, dėl kurio šviesa būna mažiau pastovi, o šešėliai nuolat juda. Kadangi yra dirbtinė šviesa, taip pat gali būti naudinga naudoti dirbtinį apšvietimą, pavyzdžiui, blykstę. Vis dėlto svarbu prisiminti, kad naudojant blykstę šviesą galima lengvai kontroliuoti, o naudojant natūralią šviesą ją kontroliuoti ne taip paprasta.

Planuokite

Kai kalbama apie santuoką, aišku viena – reikės daug planuoti! Nors gali būti viliojanti mintis atidėti planavimą iki paskutinės minutės, tai nerekomenduojama, kai kalbama apie kruizines vestuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *