BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Geriausi oras-vanduo šilumos siurbliai namams

UAB Saulės broliaiŠilumos siurbliai oras-vanduo yra atsinaujinančiosios energijos sistema, kurią galima naudoti namams šildyti. Jie veikia išgaudami šilumą iš oro ir perduodami ją į jūsų namų vandens šildymo sistemą. Tuomet šiluma gali būti naudojama namų radiatoriams, grindų šildymui arba karštam vandeniui šildyti. Šilumos siurbliai "oras-vanduo" yra efektyvesnis būdas šildyti namus nei tradicinės iškastinio kuro sistemos, pavyzdžiui, dujiniai ar tepaliniai katilai. Jie taip pat yra ekologiškesni, nes neišskiria jokių teršalų. Šiame straipsnyje apžvelgsime šilumos siurblius oras-vanduo ir jų veikimo principus. Taip pat rekomenduosime keletą geriausių rinkoje esančių modelių. UAB Saulės broliai ir eksperto patarimai.

Įvadas į šilumos siurblius oras-vanduo

Jei norite šildyti namus naudodami atsinaujinančią energiją, galite įsirengti šilumos siurblį oras-vanduo. Atsinaujinančios energijos naudojimas yra naudingas aplinkai ir gali padėti sutaupyti pinigų. Šilumos siurbliai "oras-vanduo" perduoda šilumą iš lauko oro į vandens šildymo sistemą. Šilumos siurbliai oras-vanduo gali būti naudojami vidaus baseinams ir sūkurinėms vonioms šildyti bei namams šildyti. Jie efektyviausi, kai naudojami vandeniui šildyti, ir gali būti įrengti kaip centrinės šildymo sistemos dalis arba kaip atskira sistema. Centrinio šildymo sistemos yra prijungtos prie katilo. Šilumos siurbliai oras-vanduo idealiai tinka pastatams su labai aukštu izoliacijos lygiu. Šilumos siurbliai oras-vanduo už gerą kainą.

Kaip veikia šilumos siurbliai oras-vanduo?

Šilumos siurbliai oras-vanduo išgauna šilumą iš aplinkinio oro ir perduoda ją į jūsų namo centrinio šildymo sistemos vandenį. Jie geriausiai veikia, kai oras lauke yra šiltesnis už orą jūsų namuose. Į įrenginį patenkantis oras pereina šaldymo ciklą. Šioje sistemoje naudojamas šaldymo agentas yra aplinkai nekenksmingos šiltnamio efektą sukeliančios dujos. Šaldymo agentas sugeria šilumą iš oro, esančio už namų ribų, ir perduoda ją vandeniui, esančiam namuose.

Šilumos siurbliai oras-vanduo yra aplinkai nekenksmingas būdas šildyti namus. Jie neišskiria jokių teršalų ir gali būti įrengti taip, kad nesukeltų anglies dvideginio. – Juos galima naudoti su įvairaus lygio izoliacija. Šilumos siurbliai oras-vanduo idealiai tinka namams su aukštu izoliacijos lygiu. – Jie yra efektyvesni už tradicines iškastinio kuro sistemas. Šilumos siurblių oras-vanduo eksploatacija kainuoja pigiau, o per visą eksploatavimo laikotarpį jie sunaudoja mažiau energijos. – Juos įrengti yra palyginti pigu. Šilumos siurblių oras-vanduo įrengimas kainuoja apie 3000 svarų sterlingų brangiau nei tradicinės iškastinio kuro sistemos. – Juos galima lengvai įrengti esamuose namuose. Šilumos siurblius "oras-vanduo" palyginti lengva įrengti, juos galima montuoti naudojant standartinius santechnikos įrenginius. – Juos paprasta naudoti. Šilumos siurblius "oras-vanduo" lengva valdyti, juos galima nustatyti pageidaujamą temperatūrą termostatu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *