BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kaip atlikti veido masažą?

Kas yra veido masažas?

Veido masažas – tai odos priežiūros metodas, kurio metu švelniais sukamaisiais judesiais masažuojamas veidas, kaklas ir pečiai. Masažas suaktyvina kraujotaką, o tai padeda sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą. Jis taip pat skatina limfos tekėjimą ir gali padėti pagerinti veido odos išvaizdą, nes sumažina riebalų kiekį ant odos. Teigiama, kad veido masažas taip pat didina kolageno kiekį odoje, o tai gali padėti sumažinti raukšlių atsiradimą. Jis taip pat gali padėti atpalaiduoti įtemptus raumenis, sumažinti galvos skausmą, įtampą ir nerimą. Atliekant veido masažą svarbu nepamiršti naudoti švelnius ir minkštus judesius, kad išvengtumėte odos išbėrimų ir sudirginimo. Lieknėjimo Studija Klaipėdoje ir specialistės patarimai.

Lieknėjimo Studija KlaipėdojeŽingsnis po žingsnio: kaip atlikti veido masažą

Pradėkite nuo švelnių ir minkštų sukamųjų judesių ant veido ir kaklo, kurie padės atpalaiduoti raumenų įtampą.

– Pirmiausia pradėkite nuo kaktos. Tam galite naudoti nykštį arba abiejų rankų pirštų galiukus. Lygiais judesiais aukštyn spauskite, bet nespauskite per stipriai. Tai padės sumažinti kaktos raumenų įtampą. – Paskui pereikite žemyn prie skruostų ir virš antakių. Naudokite rodomąjį ir vidurinį pirštus bei nykščius ir stipriai spauskite. Veido masažas Klaipėda ir kaip jis atliekamas?

– Tada pereikite prie galvos šonų ir užpakalinės dalies, naudodami nykščius, rodomuosius ir vidurinius pirštus. Spaudimą atlikite švelniais tempimo judesiais, kurie padės atpalaiduoti galvos odos ir kaklo raumenų įtampą

. – Tada pereikite prie skruostų. Rodykliuoju ir viduriniuoju pirštais stipriai spauskite skruostus sukamaisiais judesiais. Tai padės sumažinti likusią įtampą skruostuose ir pagerins veido kraujotaką.

– Galiausiai pereikite prie žandikaulio linijos ir žemiau ausų. Spauskite ir švelniais sukamaisiais judesiais atpalaiduokite bet kokią likusią įtampą žandikaulio linijoje, skruostuose ir kakle.

Nepamirškite kvėpuoti

Atliekant veido masažą gali būti lengva pasiduoti, ypač jei jaučiate įtampą raumenyse. Labai svarbu nepamiršti masažuojant giliai kvėpuoti, kad raumenys atsipalaiduotų. Padidinkite savo atsipalaidavimą ir maksimaliai išnaudokite veido masažo teikiamą naudą giliai, lėtai kvėpuodami ir sutelkdami dėmesį į tai, kad paleistumėte viską, kas gali kelti stresą ar įtampą. Užmerkite akis ir sutelkite dėmesį į savo kvėpavimą, kai jis įeina ir išeina iš kūno. Kiekvieną dieną skyrę kelias minutes stresui sumažinti, galite padėti raumenims atsipalaiduoti, o tai ilgainiui gali sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

Geriausi patarimai, kaip atlikti veido masažą

– Prieš pradėdami masažą visada sušildykite veidą ir rankas, kelias sekundes trindami jas vieną į kitą. Tai padės išvengti bet kokių traumų ir masažas bus labiau atpalaiduojantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *