BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Mėnesio archyvas: 2022 m. rugsėjo mėn.

Ką žinoti prieš imant būsto paskolą

Žinoma, būsto pirkimas yra didžiulė investicija. Tačiau su banko pagalba būsto galite nesunkiai įsigyti. Čia atsakysime į visus jūsų klausimus apie būsto paskolas.

Būsto paskolų apžvalga

Būsto paskolą naudoja nekilnojamojo turto pirkėjai, norėdami gauti lėšų nekilnojamajam turtui įsigyti, arba esami nekilnojamojo turto savininkai, norėdami gauti lėšų bet kokiam tikslui, įkeičiant įkeičiamą turtą. Būsto paskola yra išskirtinė, nes jai gauti reikia įkeisti savo nuosavybę: dažniausiai būtent perkamą nekilnojamąjį turtą. Tai reiškia, kad sukuriamas toks teisinis mechanizmas, kuris leidžia skolintojui (bankui) perimti nuosavybės teises ir parduoti įkeistą turtą, kad būtų grąžinta paskola, jei paskolos gavėjas nevykdo ar nebegali vykdyti savo įsipareigojimų.

Kaip veikia būsto paskolos

Būsto paskolosBūsto paskolos yra paskolos rūšis, naudojama nekilnojamajam turtui, paprastai būstui, įsigyti. Paskolos gavėjas sutinka grąžinti paskolą ir palūkanas per nustatytą laikotarpį, paprastai per laikotarpį iki 30 metų.

Būsto paskolos paprastai imamos perkant būstą arba investicinį turtą, o paskola užtikrinama pačiu turtu – jį įkeičiant bankui. Tai reiškia, kad jei negrąžinate paskolos, skolintojas gali perimti jūsų būsto nuosavybės teises, kad atgautų savo nuostolius.

Hipotekos paskolos sąlygos priklausys nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų kredito istoriją ir reitingą, gaunamas pajamas ir pinigų sumą, kurią galite skirti pradiniam įnašui. Aukštesnis kredito reitingas ir didesnis pradinis įnašas paprastai lemia geresnes palūkanų normas ir palankesnes paskolos sąlygas.

Būsto paskolų rūšys

Būsto paskolos būna įvairių rūšių ir gali būti pritaikytos pagal unikalius paskolos gavėjų poreikius. Labiausiai paplitusios būsto paskolų rūšys yra šios:

  • Fiksuotų palūkanų būsto paskolos: Fiksuotos palūkanų normos būsto paskolos atveju palūkanų norma išlieka tokia pati visą paskolos laikotarpį. Mėnesinės įmokos išlieka pastovios, todėl lengviau planuoti būsto paskolos išlaidas.
  • Kintamųjų palūkanų normos būsto paskolos: šios paskolos atveju palūkanų norma periodiškai keičiasi, paprastai atsižvelgiant į rinkos (EURIBOR) pokyčius. Tai reiškia, kad mėnesio įmokos laikui bėgant gali didėti arba mažėti.

Skaityti toliau

Unikalus vestuvių fotografavimas laive

Skaitmeninė fotografija ir socialinė žiniasklaida keičia vestuvių pramonės veidą. Daugėjant tūkstantmečio žmonių, didėja ir asmeninių ceremonijų bei unikalių vietų troškimas. Viena iš vis labiau populiarėjančių vietų – kruizai kaip būdas susituokti. Nesvarbu, ar tai būtų trumpa 5 dienų kelionė, ar ilgas kruizas po pasaulį, tuoktis kruiziniame laive darosi vis labiau įprasta. Net jei nesate labai susidomėję kruizais, vestuvės juose turi daug privalumų. O jei mėgstate laivus? Tai dar geriau! Yra keletas bendrovių, kurios siūlo privačias užsakomąsias paslaugas (t. y. nuomojasi visą laivą). Galite rasti visko nuo intymių 25 svečių laivų iki 250 svečių behemotų, puikiai tinkančių jūsų epiškiausiems draugams ir šeimai, kokius tik galite įsivaizduoti! www.laivo-nuoma.lt daugiau informacijos.

Svarbiausia – laikas

LaivaiKaip ir visoje fotografijoje, svarbiausia yra laikas. Dauguma fotografų gali laukti tobulo momento ir šviesos, o fotografuojantiems kruiziniame laive gali tekti būti labiau oportunistiški. Tikėtina, kad jums bus sudarytas laivo kompanijos arba jūsų svečių (kurie gali nenorėti per ilgai užsibūti laive) grafikas. Todėl gali tekti labiau reaguoti ir būti lankstesniems. Tai gali būti ypač svarbu kalbant apie tam tikras vietas, pavyzdžiui, lauko vietoves. Pavyzdžiui, jei bandote fotografuoti kruiziniame laive, kai vestuvės rengiamos lauke, jums reikės laukti laikotarpio, kai lietaus tikimybė bus nedidelė arba jos visai nebus. Tai gali būti vienintelis laikas, kai galėsite tai padaryti! Galiausiai svarbu žinoti savo ribotumą ir būti atviram improvizacijai. Plačiau: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/sventes/vestuviu-fotosesija-laive puslapyje.

Skaityti toliau

6 būdai, kaip padaryti, kad jūsų automobilis kvepėtų kaip naujas

AmourdevilAr ką tik nusipirkote visiškai naują automobilį? O gal automobilyje praleidžiate tiek daug laiko, kad naujo kilimėlio, odinio salono ir gamyklinio šviežumo kvapas jau ėmė blėsti? Nepriklausomai nuo to, kuri situacija jums tinka, nesijaudinkite. Galite lengvai pasiekti, kad jūsų automobilis vėl kvepėtų kaip naujas. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip tai padaryti. Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų automobilis kvepėtų gaiviai ir švariai. Nuo oro valytuvo (geriausia tokio, kuris pašalina ne tik daleles, bet ir kvapus) įrengimo iki namų kvapiklių naudojimo, kad kvapai netaptų slogūs, yra daugybė būdų, kaip galite padaryti, kad jūsų automobilis vėl jaustųsi kaip naujas. Plačiau: amourdevil.com/kategorija/automobiliu-kvapai puslapyje.

Pakeiskite oro filtrą

Automobilio oro filtras yra viena pirmųjų vietų, kurioje gali atsirasti kvapas. Jei oro filtras užsikemša dulkėmis, tai gali turėti įtakos jūsų automobilio kvapui. Kad automobilis kvepėtų gaiviai, filtrą keiskite kasmet. Jei jums įdomu, kaip pakeisti automobilio oro filtrą, procesas skiriasi priklausomai nuo markės ir modelio. Apskritai reikės atidaryti variklio dangtį, rasti oro filtrą, išimti seną oro filtrą, išvalyti filtro korpusą ir tada sumontuoti naują filtrą. Tada uždarykite variklio dangtį ir viskas baigta. Kvepalų mėginukai iš AmourD’evil visiems perkantiems kvepalus.

Skaityti toliau

Geriausi oras-vanduo šilumos siurbliai namams

UAB Saulės broliaiŠilumos siurbliai oras-vanduo yra atsinaujinančiosios energijos sistema, kurią galima naudoti namams šildyti. Jie veikia išgaudami šilumą iš oro ir perduodami ją į jūsų namų vandens šildymo sistemą. Tuomet šiluma gali būti naudojama namų radiatoriams, grindų šildymui arba karštam vandeniui šildyti. Šilumos siurbliai "oras-vanduo" yra efektyvesnis būdas šildyti namus nei tradicinės iškastinio kuro sistemos, pavyzdžiui, dujiniai ar tepaliniai katilai. Jie taip pat yra ekologiškesni, nes neišskiria jokių teršalų. Šiame straipsnyje apžvelgsime šilumos siurblius oras-vanduo ir jų veikimo principus. Taip pat rekomenduosime keletą geriausių rinkoje esančių modelių. UAB Saulės broliai ir eksperto patarimai.

Įvadas į šilumos siurblius oras-vanduo

Jei norite šildyti namus naudodami atsinaujinančią energiją, galite įsirengti šilumos siurblį oras-vanduo. Atsinaujinančios energijos naudojimas yra naudingas aplinkai ir gali padėti sutaupyti pinigų. Šilumos siurbliai "oras-vanduo" perduoda šilumą iš lauko oro į vandens šildymo sistemą. Šilumos siurbliai oras-vanduo gali būti naudojami vidaus baseinams ir sūkurinėms vonioms šildyti bei namams šildyti. Jie efektyviausi, kai naudojami vandeniui šildyti, ir gali būti įrengti kaip centrinės šildymo sistemos dalis arba kaip atskira sistema. Centrinio šildymo sistemos yra prijungtos prie katilo. Šilumos siurbliai oras-vanduo idealiai tinka pastatams su labai aukštu izoliacijos lygiu. Šilumos siurbliai oras-vanduo už gerą kainą.

Skaityti toliau

„Volvo V50”: geriausias šeimos automobilis jūsų poreikiams

Jei ieškote stilingo, funkcionalaus ir ekonomiško automobilio savo šeimai vežti, "Volvo V50" gali būti kaip tik jums. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šį puikų šeimos automobilį. Jei svarstote galimybę įsigyti naują automobilį, gali būti sunku žinoti, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Yra tiek daug skirtingų modelių ir gamintojų, kad sunku suprasti, kurios funkcijos yra būtinos, o kurios – tik papildomos. Tačiau yra tam tikri dalykai, į kuriuos dauguma pirkėjų atsižvelgia rinkdamiesi automobilį: patikimumas, nuosavybės kaina ir, žinoma, eksploatacinės savybės, savybės bei komfortas. Jei renkatės puikų šeimos automobilį, skaitykite toliau ir sužinokite viską, ką reikia žinoti apie "Volvo V50" kaip apie kitą pirkinį.

Kam skirtas "Volvo V50"?

AutoJei ieškote stilingo ir patikimo šeimyninio automobilio, "Volvo V50" gali būti būtent jums. Šis automobilis puikiai tinka tėvams, auginantiems mažus vaikus, kuriems reikia papildomos vietos ir patogaus važiavimo. v50 taip pat yra puikus pasirinkimas, jei ieškote automobilio, kurį būtų lengva vairuoti, kuris būtų ekonomiškas ir turėtų daug techninių funkcijų, kad kelionė į darbą būtų malonesnė. Jei norite erdvaus šeimyninio automobilio, kurio kainos ir kokybės santykis būtų puikus ir kuris nuolat nesugestų, "Volvo V50" gali būti puikus pasirinkimas. Jei esate daugiavaikė šeima arba nuolat vežate daug žmonių ar prekių, Volvo V50 gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Šis automobilis geriausiai tinka tiems, kurie reguliariai veža nuo dviejų iki keturių keleivių. v50 Volvo taip pat nėra puikus pasirinkimas dažnoms tolimoms kelionėms, nes jo degalų bakas yra mažas. Plačiau: https://lt.brcauto.eu/automobilis/c832145-volvo-v50-2.0l-mechanine puslapyje.

Skaityti toliau

7 priežastys, kodėl reikia įsirengti vonios kambario ventiliatorių

VentiliatoriaiVonios ištraukiamojo ventiliatoriaus įrengimas yra vienas iš paprasčiausių būdų padidinti namų energijos vartojimo efektyvumą ir ilgainiui sutaupyti pinigų. Pasak JAV energetikos departamento, dėl netinkamo vėdinimo jūsų namuose gali padidėti drėgmė, o tai gali sukelti pelėsių atsiradimą ir skatinti grybelių bei pelėsių augimą. Vienas didžiausių vonios kambario ventiliatoriaus įrengimo privalumų yra tas, kad jis sumažina drėgmę dušo metu. Dėl didelio drėgmės lygio ant langų ir sienų gali kauptis kondensatas, todėl ilgainiui ant sienų ir lubų atsiranda dėmių su matomomis vandens žymėmis. Vonios ventiliatorius taip pat neleidžia drėgmės pertekliui kauptis sienose, dėl ko gali būti pažeistos namo konstrukcijos arba padaugėti kenkėjų. Laimei, vonios kambario ventiliatoriaus įrengimas nėra toks sudėtingas, kaip jums atrodo! Štai 7 priežastys, kodėl vonios kambario ventiliatorių turėtumėte įsirengti jau šiandien! Ištraukimo ventiliatoriai ir vonios ventiliatoriai už geras kainas.

Pašalinkite pelėsių kvapus ir blogus kvapus

Jei jūsų namuose yra drėgna ir drėgna aplinka, į jūsų gyvenamąją erdvę gali patekti pelėsis ir grybelis. Kai oras tampa vis drėgnesnis, jis iš tikrųjų gali tapti sunkesnis už orą jūsų namuose, todėl gali nusėsti ir kauptis tose vietose, kur neturėtų būti. Ištraukimo ventiliatorius, kokį rinktis? Pelėsio sluoksniu gali pasidengti tokios vietos kaip spintų ir spintelių apačia, už sienų ir ant lubų. Nors pelėsis dažnai būna rudos ar juodos spalvos ir jį lengva pastebėti, jis taip pat gali turėti labai stiprų pelėsių kvapą. Vonios kambarys yra viena didžiausių vietų, kur pelėsis gali veistis, kai yra prasta ventiliacija. Kai prausiatės duše, į orą išsiskiria vandens garai, taip pat kvepalai ar eteriniai aliejai, kuriuos galbūt naudojate. Dėl papildomos oro drėgmės ant sienų ir langų gali kondensuotis drėgmė, kuri ant paviršių gali palikti tamsių ir negražių žymių. Plačiau: https://nit.lt/produktai/ventiliatoriai/buitiniai-ventiliatoriai/ puslapyje.

Skaityti toliau