BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kraunamės lagaminą į Tenerifę

Vasarą bilietai į Tenerifę šiek tiek brangesni, tačiau žiemą nuvykti į šiltus kraštus yra nuostabi patirtis. Kol visi murkdosi sniege arba purve, atsiradusiame ištirpus sniegui, jūs galite krautis lagaminą ir keliauti į Tenerifę. Taigi, kodėl gi to nepadarius ir kažko įdomaus tikrai nepamačius? Ar keliautumėte žiemą, ar vasarą, lagamino į Tenerifęsudėtis labai nesikeis. Pirmiausia pažiūrėkite, kad turėtumėte tikrai visus dokumentus, kad būtų pas jus lagamine galiojantis pasas arba ID kortelė, taip pat bilietai į Tenerifę, banko kortelės, o tada jau dėkitės visa kita.

Vėsūs drabužiai ir šilti drabužiai

TenerifėKeliaujant į tokią šalį net ir žiemos metu galvosite tikrai ne apie kailinius ir šilčiausią paltą, kai planuosite savo garderobą. Išties, vykstant į Tenrefę, verta iš anksto pažiūrėti orų prognozę ir nuspręsti, kokius rūbus dėvėsite, kiek jų bus šiltų, o kiek šaltų. Taigi, tada pamatysite, kad kelionės gali būti tikrai ir geras pretekstas susitvarkyti spintą. Aišku, į Tenerifę daugiau reikės vėsių, vasarinių drabužių. Nors gali būti, kad dieną gulėsite su glaudėmis paplūdimy, o vakare norėsite ir švarkelį šiltesnį užsimesti.

Paplūdimio reikmenys

Visgi, būkime optimistai ir neatmeskime paplūdimio versijos, galvokime, kad jūs ten tikrai pateksite. Taigi, ko reikia vykstant į paplūdimį? Svarbiausia yra maudymosi apranga, tada jau kas tik norite. Tai gali būti ir kokia nors skara, ir dar kas nors. Aišku, Tenerifėje aplink nuolat vaikščios pardavėjai ir siūlys ką nors pirkti. Ir nors tokia prekyba yra uždrausta, iš esmės viskas, ko jums gali prireikti paplūdimį, bus jums suteikiama vietoje, jeigu tik panorėsite.

Apsaugos nuo saulės

Visada, visada keliaudami į pietines šalis, turėkite apsaugą nuo saulės. Tai reiškia, kad jums reikėtų būtinai turėti akinius su geru UV filtru, tą pačią stiprią apsaugą siūlantį kremą, taip pat kepurę arba kitą galvos apdangalą. Gavus saulės smūgį arba viso kūno perkaitimą, tikrai pasigailėsite, kad nesisaugojote.

Patogi avalynė

Dar vienas pasiūlymas – pasiimti kelių tipų patogią avalynę. Vieni bateliai gal ir gali būti aukštakulniai, su kuriais galite iš viso per dieną nueiti ne daugiau kaip 500 metrų, tačiau lai jie lieka vakarinėms dalims. O šiaip turėkite patogius batus, basutes, šlepetes, kad kelionė tikrai įsimintų ne kaip ortopedinė kančia, o kaip visapusiškai malonios ir smagios atostogos, su gausybe puikių įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *