BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Atsargiai rinkitės naudotą automobilį

Renkantis dėvėtą automobilį reikia būti itin budriais. Deja, dažnai autodalys kai kurios būna keistos, kitos remontuotos, tačiau niekas apie tai per daug nekalba. Dėl to perkant neapdairiai, nesunku ir apsigauti.

Atkreipkite dėmesį į kėbulą

Dalys automobiliamsKaip ir pravarant technikinę, taip ir renkantis dėvėtą automobilį, pirmiausia verta pradėti nuo kėbulo. Reikia žvelgti ir galvoti, kiek jis jums dar tarnaus. Rūdys yra paslepiamas dalykas, tačiau akyla akis mato, kada kėbulas yra parūdijęs. Reikia pažiūrėti į jo vidinę pusę ten, kur įmanoma. Taip pat galima pastebėti, kur yra paviršiaus lyginimo požymių, kada paviršius ne toks ir lygus. Tai taip pat leidžia suprasti, kad su kėbulu kažkas tikrai negerai. Daug rūdžių ir buvusio remonto ar netgi avarijos požymių gali atskleisti tokios autodalys kaip vidinę kėbulo pusė, todėl ją būtinai pažiūrėkite. Jeigu turite galimybę, apžiūrėkite ir automobilio dugną, taip pat durelių apačias, žibintų angas. Taip pat įvairios metalų sandūros, kur susijungia kelios autodalys, gali būti išdavikės vietos, rodančios, kad kėbulas parūdijęs. Jeigu taip yra, jeigu mašina ne pagal savo metus yra sugedusi, tai rodo, kad ji galbūt buvo kažkur netinkamai laikyta. Pavyzdžiui, visą žiemą prastovėjo kažkur lauke ant kiemo, kai turėjo ja būti pasirūpinama ir geriau. Taigi, stenkitės, kad kėbulas būtų tinkamai įvertintas. Niekas nesako, kad negalite važinėti su parūdijusia mašina. Tiesiog žinokite, kad vėliau technikinę su tokia praeiti bus sunkiau. O ir kaina jos jau turėtų būti iškart mažesnė.

Variklis – svarbi autodalis

Kas svarbiau važiuoklėje jeigu ne variklis? Jį tai pat būtina apžiūrėti. Išorėje galima iškart pamatyti tepalo žymių. Jeigu tepalas prabėgęs – gali būti, kad kažkas negerai, o gal buvo remontuota. Šiaip sau tepalas iš variklio nevarva. Taip pat galima matyti, kar yra varžtų, kurie turi nusuktas briaunas, ar matosi, kad kažkas buvo daryta. Jeigu variklis anksčiau buvo remontuotas, jums reikia išsyk teirautis, kodėl, kas buvo daryta, kas buvo negerai anksčiau. Pardavėjas neturi slėpti nuo jūsų tokių dalykų, nes jeigu perdekgtų variklio galva ar kuri kita detalė, tuomet tektų labai vargti ir nemažai suploti, kad ji būtų pakeista. O jeigu mašina yra sena, tai ji apskritai nebus gal net verta tų pinigų, kiek kainuos variklio sutvarkymas. Apžiūrėkite ir cilindrus, stūmoklius, ar nesiveržia pro niekur dujos, tepalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *