BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kaip kuriami tapetų raštai

Domus galerija interjerasPo to, kai keletą metų madingiausios namų sienos būdavo skandinaviškai baltos arba tiesiog vienspalvės, atrodo, kad ir vėl namuose į madą grįžta sienų tapetai. Su jais vystosi ir naujos (kurios gali būti traktuojamos ir kaip senos) interjero idėjos namams. Tapetai panašūs į senovinius, tačiau drauge jie yra ir šiuolaikiniai, naujoviški. Kaip yra gaminami tapetai sienoms

Imamas spalvinis pavyzdys

Sienų tapetai gimsta dizainerio galvoja, tai pirmas dalykas. Daug dizainerių, norėdami sukurti kažkokį raštą, pirmiausiai suranda tam raštui tinkamas spalvas. Arba tiesiog žiūri, kur yra kokių gražių spalvų derinių, juos dažnai renka. Vienas paprasčiausių būtų rasti gražius spalvų derinius, kuriuos vėliau bus galima panaudoti ir kuriant tapetus – tai naudoti gamtos spalvas. Gamtoje kai kurie dalykai mums yra labai gražūs. Jie paprastai susiję su evoliuciškaimums naudingomis sąlygomis. Tarkime, gražus šiltas kraštovaizdis, kur derlinga ir saugu. O negražu yra tai, kame gali būti daug bakterijų, pavojų. Ši taisyklė ne 100 proc. teisinga, bet dažnai taip yra. Todėl turėdami, pavyzdžiui, pajūrio nuotrauką, matome gražų vaizdą. Ten matysime žydrą jūrą, puikiai derančią su geltonu smėliu. Ir dar baltas bangas. Šios trys spalvos – balta, žydra ir smėlio – ir taps mūsų pagrindiniu spalviniu rinkiniu.

Pasirenkama tema

Toliau, norint pradėti kurti tapetų raštą, reikės pasirinkti temą. Ją gali pasakyti ir užsakovas. Gal tai bus gėlės, gal kokie nors miesto atributai. Tačiau turint temą, galima imti piešti įvairius tai temai tinkančius eskizus – skirtingus augalus, daiktus.

Dėliojami grafiniai elementai

Iš eskizo yra atsirenkami gražiausi elementai, jie dažomi tomis spalvomis, kurias mes įsivardijome savo spalvinėjepaletėje. Tuomet grafiniai elementai yra sudėliojami su kompiuterine programa kopijuojant juos. Kol užpildomas kažkoks stačiakampis. Į jį įvairiai iš akies žiūrint, sudėliojami tie piešinukai. Galiausiai yra dauginami tie stačiakampiai, dailinami perėjimai tarp jų, prastumdant grafinius elementus. Žiūrima, kad būtų gražus spalvinis ir rašto ritmas. Taip sukuriamas tapeto raštas.

Popieriaus pasirinkimas

Vieni tapetai sienoms gali būti spausdinami ant paprasto tapetams skirto popieriaus, kiti gali turėti įvairų grublėtą paviršių. Šis leistų tapetus paversti tarsi erdviniais. Tarkime, popierius lygus, bent ant jo iškyla kažkokie taškeliai, gėlių žiedlapiai. Tai yra planuojama tiek kompiuterinėje programoje, tiek jau atėjus spausdinimo etapui, renkantis tinkamą popierių bei specialias spausdinimo technologijas. Taip atsiranda tapetai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *