BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Gyvenimą pakeitė nosies pertvaros operacija

Džiulija visą gyvenimą kentėjo dėl negražios nosies, kol vieną dieną ryžosi korekcijoms, ir jai buvo atlikta nosies pertvaros operacija. Džiulija sako, kad gyvenimas prieš tai ir po to labai skiriasi.

Jausdavo visokeriopą diskomfortą

Gražesnė nosisAnot Džiulijos, ji visą gyvenimą jautė daug nepatogumų dėl nosies struktūros. „Nosis nebuvo estetiška, ji grubi, vyriška. Ji turi tam tikrą kuprelę ir dėl to man nepatinka, kaip ji atrodo. Tiksliau, atrodydavo. Konkrečiai iš nosies niekas nesišaipydavo, bet vadindavo mane pačią visaip: ir arkliu, ir kupranugariu, ir ko tik aš neprisiklausiau. Pastebėjau, kad pati esu linkusi save sumenkinti vien dėl to, kad bijau, jog kažkas pasakys blogą žodį. Maždaug – aš pirmiau pasakysiu ir mano saviironija bus mano ginklas, o tai, kad kažkam kažkas nepatiks, tai jau niekas nieko ir negalės man prikišti. Tačiau aš pati sau kaišiojau pagalius į ratus. Fiziškai nepatogumas gal didžiausias buvo toks, kad trukdė kvėpuoti netaisyklinga nosis. Dėl tos netinkamos pertvaros man miegant tekdavo visada miegoti ant pilvo. Tik taip galėdavau ramiai kvėpuoti“, – sako Džiulija.

Ryžosi operacijai

Operacijai ji ryžosi tik po to, kai sudalyvavo klasės susitikime. „Per 10 metų visi pasikeitėme. Beveik visos buvusios klasės gražuolės sustorėjo, susilaukė vaikų, labai paseno. Aš, gal dėl tų savo kompleksų, labai stengiausi išlikti kuo gražesnė, nes to grožio man anksčiau visada trūkdavo. Tad galiausiai, kai grįžau iš susitikimo, nusprendžiau, kad dabar jau tikrai savo amžiaus kategorijoje visus aplenkti. Ir iškart nutariau pasidaryti nosies pertvaros operaciją – kad išvaizda visu 100 procentų mane tenkintų, būtų patraukli“.

Jaučiasi laiminga

Džiulija teigia, kad gultis po skalpeliu buvo baisoka. Ypatingai gąsdino visi tie komentarai internete, atsiliepimai apie nosies pertvaros operaciją, kurių labai daug parašydavo įvairūs žmonės, nežinantys, kaip iš tikro viskas yra. Aišku, būdavo ir tokių, kuriems ta nosies pertvaros operacija jau buvo atlikta, komplikacijos gąsdino labiausiai. Operacijos kaina Džiulijai nebuvo tokia svarbi, nes ją pasidaryti ji nutarė jau turėdama stabilias pajamas ir galėdama užtikrinti, kad viskas bus tikrai gerai, kad užteks pinigų net ir tuo atveju, jeigu bus komplikacijų ir reikės papildomų korekcijų. Tačiau viskas iškart puikiai sugijo. Iškart moteris ėmė labiau pasitikėti savimi. Kaip ji sako – staiga visas pasaulis tarsi nusidažė rožinėmis spalvomis ir nuo šiol nebereikia dėl nieko liūdėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *