BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Viešasis transportas ir automobilių nuoma – pigus būdas tausoti aplinką

Nuomos paslaugaŠiandien ryte, vakare ar bet kokiu kitu piko metu dažnas įstringa didžiulėje automobilių spūstyje, kuri ne tik yra dažna problema laiko stokojantiems žmonėms, tačiau ir didelė žala aplinkai. Ypatingai ši problema aktuali tokiuose didmiesčiuose kaip Vilnius ar Kaunas, kur savivaldybės darbuotojai bando išspręsti šią problemą ir skatina naudotis automobiliu nuoma Kaune ir Vilniuje, naudotis viešuoju transportu ar taksi automobiliais. Neabejotinai jau elementariomis tapo priežastys kodėl verta naudotis viešuoju transportu, tačiau vis dar daugeliui iškyla klausimų kaip efektyviai ir greitai pakeisti automobilį kitu transportu?

Autobusai, troleibusai ir mikroautobusai

Keliauti šiomis viešojo transporto priemonėmis yra pats pigiausias pasirinkimas, todėl ne tik tausosite aplinką, tačiau ir savo piniginės turinį. Nors troleibusai ir autobusai nevisada padės pasiekti norimą vietą itin greitai, tačiau tai mikroautobusu jūsų kelionė gali trukti dar trumpiau nei automobiliu, mat jie išties greitai važiuoja dažniausiai nesilaikydami 50km/h taisyklės. Šis variantas ypatingai pravartus tiems, kurie transportu naudojasi ne kasdien, turi daugiau laiko ir taupo pinigus. Ypatingai tai pravartu studentams, kurie turi patrauklias nuolaidas, todėl šiems rekomenduojama neskubėti įsigyti automobilio.

Taksi

Nors sklando mitas, jog naudotis taksi paslaugomis yra kur kas brangiau nei nuosavu automobiliu, galime paneigti šį mitą, mat atlikti skaičiavimai ir tyrimai parodė, jog naudodamiesi taksi automobiliu kelionėms mieste jūs vis dėlto išleisite mažiau pinigų nei turėdami nuosavą automobilį. Į kainą įskaičiavome ne tik kuro išlaidas, tačiau ir dažnai pamirštamas papildomas eksploatacijos nemažas išlaidas. Negana to, tai ypatingai patogu ir neįpareigoja, kai vakarojate mieste su šeima ar draugais.

Nuoma

Šiandien automobilių nuoma galime naudotis tiek kelionėms mieste, tiek ir užmiesčiuose ar net kelionėms į kai kurias kaimynines šalis, todėl pasiteisinimą rasti šįkart bus išties sunku. Aktyviai veikiančios trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos sukuria puikias sąlygas taupiai naudotis viešosiomis paslaugomis. Labai dažnai kiekviena šeima turi po porą automobilių iš kurių vienas yra naudojamas mažiau, todėl dažnai kyla klausimas ar jo tikrai reikia? Kur kas pigiau yra naudotis nuomos paslaugomis. Šiandien trumpalaikė automobiliu nuoma Kaune ir Vilniuje siūlo puikias sąlygas pigiai keliauti miesto erdvėse jums patogų, neribotą laiką. Norint keliau į užmiesti pasinaudokite įprastomis nuomos paslaugomis, kurios be abejonės vis tiek atsieis pigiau nei nuosavo automobilio išlaikymas, ypatingai tokiu atveju jei jį naudojate tik porą ar keletą kartų per savaitę. Taupykime aplinką ir savo laiką!

1 komentaras

  1. Ignas

    Kadangi daugumai žmonių miestuose automobilių nereikia kas dieną pigiausiu variantu dažnai tampa automobilio nuoma. Visada ieškau palankiausių sutarties sąlygų ir kreipiuosi į https://autorentalis.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *