BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Esame tai, ką valgome?

Turbūt ne kartą yra tekę girdėti tokį posakį, ir tai neretais atvejais kelia įvairių diskusijų. Tenka pripažinti, kad nuo to, ką valgome, priklauso bendra mūsų savijauta, ir visada yra svarbu pasirūpinti ne tik tuo, ką valgome patys, bet ir savo augintinių mityba. Žmonių maistas šunims tikrai nėra tinkamas – jame neretai yra daug druskos ir kitų priedų, tad tai gali sutrikdyti augintinio virškinimą. Kad taip nenutiktų, svarbu pasirūpinti, kad būtų parinktas tinkamas edalas sunims, ir šiandien galima rasti tikrai labai didelį maisto, skirto šunims, pasirinkimą. Be jokios abejonės, kiekvienu atveju tikrai bus galima nuspręsti, kokie sprendimai gali būti pačiais palankiausiais, ir galėsite užtikrinti tikrai tinkamą augintinio mitybą.

Jei nesate garantuoti, koks šunų maistas gali būti pačiu tinkamiausiu, visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie tikrai galės padėti išrinkti tinkamiausią šunų maistą. Kreipdamiesi į veterinarą visada galite tikėtis naudingų patarimų, ir greitai galėsite nuspręsti, kokie pasirinkimai gali geriausiai pasiteisinti. Jei parinksite tinkamą šunų ėdalą, tokiu atveju jo nereikės keisti, nes visų maistinių medžiagų šuniui tikrai užteks. Įsitikinsite patys, kad kiekvienu atveju yra galimybė atrasti tokį šunų maistą, kuris augintiniui ne tik tiktų, bet ir patiktų.

ĖdalasJei nuspręsite ėdalą rinkti savarankiškai, tokiu atveju svarbu išmokti skaityti informaciją ant prekės pakuotės. Visada yra svarbu tai, kad maiste būtų pakankamas mėsos kiekis, ir kuo mažiau grūdų. Tai gali garantuoti, kad maistas bus lengvai virškinamas, ir organizmas įsisavins svarbias maistines medžiagas. Be jokios abejonės, visada yra svarbu atsižvelgti į tai, kokie yra individualūs augintinio poreikiai: jauniems šuniukams yra reikalingas vitaminas D, kuris užtikrina normalų kaulų formavimąsi, ir jaunų šuniukų pašaras paprastai turi būti kaloringesnis nei suaugusių šunų. Vyresnio amžiaus šunims, kaip ir kastruotiems gyvūnams, svarbu parinkti tokį maistą, kuriame būtų mažesnis kalorijų kiekis. Didelė tikimybė, kad kastruotas augintinis gali imti tukti, tad užkirskite tam kelią, ir pagalvokite apie tai, kokia pasirinkimo galimybė gali būti pačia palankiausia. Įsitikinsite, kad tokio specialaus maisto pasirinkimas tikrai nėra mažas, tad visada bus galima atrasti patį tinkamiausią.

Jei norite augintinio maistą pakeisti kitu, darykite tai palaipsniui. Paprastai yra rekomenduojama dvi savaites maišyti naują maistą su tuo, kuriuo šerdavote anksčiau. Tokiu būdu organizmas lengviau prisitaiko prie naujovių, ir įsitikinsite, kad šuo nepatirs didelio streso. Nors šeimininkai neretai rūpinasi, ar šuniui maistas bus tikrai skanus ir patiks, tačiau paprastai sausas pašaras yra gaminamas taip, kad būtų patenkinami ne tik fiziologiniai poreikiai, bet taip pat šunims maistas patiktų. Taigi, galite nesibaiminti, kad augintiniui maistas gali paprasčiausiai nepatikti. Taip nenutiks, jei pasirūpinsite tinkamu ėdalu. Joks sveikas šuo nesirinks badavimo ilgiau nei porą dienų, ir labai greitai pripras prie naujo pašaro.

Visai nesvarbu, kur jūs dažniausiai apsiperkate – fizinėse ar internetinėse parduotuvėse. Šiandien įvairaus maisto pasirinkimą bus galima rasti ir vienose, ir kitose prekybos vietose, tad kiekvienu atveju galėsite atrasti tinkamiausius produktus. Tuo atveju, jei norite apsipirkti greičiau, internetinės parduotuvės tikrai gali būti puikia pasirinkimo galimybe, ir jums nereikės nerimauti, kad prekių teks laukti labai ilgą laiką. Dauguma pardavėjų įsipareigoja pristatyti prekes per kelias darbo dienas, tad viskas vyks iš tiesų labai greitai, ir pirkdami internetu galėsite sutaupyti pinigų – juk sugaištant visai nedaug laiko bus galima palyginti, ką siūlo įvairūs skirtingi paravėjai.

1 komentaras

  1. Emilija

    Aš jau tiek prisitampiau tų šunų ėdalo maišų iš prekybos centrų, jog dabar jau daugiau nei metus užsisakinėju į namus internetu ir negaliu suprast, kodėl negalėjau to daryt anksčiau. vetspot.lt dažnai gerų pasiūlymų būna, pristato grynai prie durų, o ir mano dogui maistas iš ten labai patiko. Produktai tikrai atitinka kainos ir kokybės santykį, tai kadangi tiko, nebesinori mėtytis tarpi kitų parduotuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *