BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kada verčiau nuomotis nei pirkti automobilį

Nauji automobiliai nuomaiPirkti ar nepirkti mašiną? Tai amžinas klausimas, kuris kankina kiekvieną vairuoti mokantį žmogų, galvojantį, kad nežinia, ar jam reikia mašinos, ar geriau tiems retiems pasivažinėjimams būtų naujų automobilių nuoma. Edvinas mums pataria, kodėl automobilių nuoma Vilniuje gali būti kartais daug geresnis pasirinkimas nei savos transporto priemonės turėjimas.

Nereikia rūpintis priežiūra

Edvinas pabrėžia, kad visų pirma, auto nuoma atleidžia tave nuo visų rūpinimosi automobiliu rūpesčių. „Neidraudimu reikia rūpintis, nei techninės pravarymu, nei salono ir išorės tvarką turi užtikrinti. Nereikia net tos kvepiančios eglutės pakabinti – kas nors kitas jau būna pakabinęs. Automobilis niekada negenda, jeigu genda, iškart gauni kitą. Viskas tiesiog idealu. Tu mėgaujiesi vairavimo malonumais ir neturi sukti galvos, ar dar spėsi šiandien nuvaryti į servisą ir t.t.“, – sako jis.

Gali turėti naują

Dar vienas privalumas, kurį turi automobilių nuoma, kaip sako Edvinas, yra galimybė turėti tokį automobilį, kokio šiaip nenusipirktum. „Jeigu pagal turimas lėšas galėtum nusipirkti kokių 1995 metų „Golf“ mašiną, tai čia gali nuomai gauti iškart naują ar apynaują mašiną. Tai yra didelis malonumas, važiuoti su nauja dar nepanaudota beveik mašina. Ir šį malonumą gali užtikrinti automobilių nuoma“ – tikina specialistas.

Gali nuolat mėgautis atradimais

Dar vienas išskirtinis malonumas – galima kaskart išsinuomoti vis kitą mašiną. Tai, be abejo, yra labai smagus dalykas, kadangi kiekvienas iš mūsų kartais norime pabandyti vis kitą patiekalą, į darbą eiti kitu keliu nei kasdien, ar užsidėti nors ir nepatogius, bet kitus batus. Įvairovės tiesiog šaukiasi mūsų nuo rutinos pavargusios smegenys. Ir todėl mes galime mėgautis atradimais, kai tiesiog patys pagaliau gauname, ko norime, kai pagaliau galime kasdien sėstis vis į kitus ratus.

Finansiškai tas pats, psichologiškai – malonumas

Taigi, kaip jau minėta, automobilių nuoma leidžia išleisti tiek pat, kiek šiaip vairuojant nuosavą automobilį, o psichologiškai turėti tik komfortą. Laimė yra didelis dalykas, juk būtent jos mes siekiame. Ir kartais tereikia sulaužyti standartus, pasirinkti sprendimą, tinkantį būtent jums, ir pasijausite laimingi.

Draugiškas aplinkai sprendimas

Žinoma, čia mes kalbame apie tuos žmones, kuriems tenka vairuoti tikrai retai – kartą per savaitę ar kelis kartus per mėnesį. Taigi, nepirkdami mašinos jūs apsisaugosite be nereikalingo vairavimo ir aplinkos teršimo, taip pat nereikėsužstatyti dar viena mašina savo kiemo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *