BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Viryklę jau turite, ko dar reikia?

Nusipirkote naują viryklę. O gal rinkotės iš ne naujų, kurioms atliktas viryklių remontas. Ir štai dabar versite naują gyvenimo puslapį, tapsite virtuvės šeimininkais! Viryklė – simbolinis ir funkcinis daiktas, nuo kurio viskas prasidės. Bet prie viryklės dar reikės kai ko ir daugiau.

Puodai

Viryklių remontasTaigi, kai viryklių remontas baigtas, galima pradėti naują jos gyvenimą. Anksčiau ši viryklė, matyt, jau turėjo šeimininkus ir kažkas mėgdavo čia pasigaminti kažką skanaus. Metas šiai gražuolei prisiminti senus laikus ir vėl rusenti ugnį, ant kurios virs maistas. Tačiau maistas vien ugnies nesigamina. Reikia puodų. Kiek ir kokių? Patvariausi bus nerūdijančio plieno puodai, kuriuos geriau rinktis su dviguba ar triguba dugno danga – tuomet puodas daug greičiau užvirs. Vienam asmeniui dažniausiai pakanka vieno didesnio puodo ir vieno mažesnio su ilga rankena. Šeimai gali reikėti kelių itin didelių puodų – tuomet bus patogu gaminti maistą kelioms dienoms ir ten jį saugiai laikyti.

Keptuvės

Vėlgi, vienam žmogui pilnai pakaks vienos didesnės keptuvės. O toliau prasideda asmeniniai poreikiai. Kažkam gal norėsis turėti blynams lieti ploną keptuvę, kiti daugiau orientuosis į troškinimą. Kalbant apie puodus, keptuves ir viryklės tipus, tai perkant šiuos indus ir turint indukcinę viryklę, reikia žiūrėti, ar šie produktai tikrai jai tinka. Mat dugnas turi turėti įsimagnetinimo funkciją, kuriai esant veikia ir indukcinė viryklė. Paprastai viryklei tiks visi puodai ir keptuvės, tačiau indukcinei netiks senos kartos puodai.

Kepimo skardos ar formelės ir jų priedai

Sutaisius viryklę paaiškės, kad joje yra ir nuostabi spintelė – orkaitė. Tai spintelė, kurioje produktai užsibūna tikrai trumpai, ten pakepa, o paskui iš ten išlenda pagaminti. Tačiau, kaip ir maistas negali virtis tiesiogiai ant ugnies, taip ir kepiniai orkaitėje nebus kepami tiesiog ore. Reikės kepimo skardos. Naujos viryklės kartais rinkinyje jau turi kepimo skardas ir groteles, tinkančias savo dydžiu. Tačiau dažnai norisi kitokių skardų, atitinkančių specifinius poreikius, ir jos yra perkamos. Priedai gali būti visokios kepimo formelės, kekso formos, sausainių formelės ar tiesiog folija, kepimo popierius ar kepimo rankovė, taip pat gaminimo metu keliaujanti į orkaitę.

Pirštinės

Jeigu turite viryklę arba orkaitę, tai namuose kartais bus karšta ne dėl radiatorių ir ne dėl per langą šviečiančios saulės. Tiesiog karštis atsiras dėl jūsų gaminamo maisto kiekio. Receptų knyga pradedantiesiems jus nuves teisingu keliu už rankos kulinarijos pasaulyje, o stora medžiaginė virtuvės pirštinė tą ranką apsaugos nuo nudegimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *