BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Žemės ūkis Lietuvoje – pragyvenimas, verslas ir malonumas…

Saulius silickasLietuva yra agrariška tauta, tad nieko keisto, kad vis daugiau žmonių išbando savo kasdienybę augindami kokio nors tipo augalus, net ir gyvulius, kurie mus maitina, o gal net ir suteikia malonumo jais rūpinantis. Tiesa, kol daugelis mūsų darže augina tik morkas – ūkininkai augina didelius kiekius floros, kuri skirta ne tik mums, tačiau taip pat ir ekspertui.

Saulius Silickas – vienas žinomiausių ūkinės technikos pardavėjų, verslininkų Lietuvoje, kuris teigia, kad ūkis – mūsų gyvenimas ir kiekvienas lietuvis turėtų suprasti, kad be ūkininkų mūsų šalies ekonomiška būtų kur kas mažesnė.

Žinoma, kalbame apie labai didelius ūkius, kurie dažniausiai dalį savo gaminių eksportuoja į kitas šalis. Tokiu atveju uždirba ne tik ūkininkai, tačiau ir pati Lietuvos valstybė, kuriai atitinka gana didelė dalis mokesčių. O kadangi mūsų šalyje didžiausią verslo dalį būtent ir sudaro ūkiai, natūralu, kad jų teikiama nauda šiai yra akivaizdi.

Tiesa, ūkiniai darbai šiuo metu yra visiškai kitokie, nei buvo prieš gerus 50 metų. Žinoma, šiomis dienomis naudojama inovatyvi technika, kuri padeda darbus atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau, juolab, kurie padeda patiems darbuotojams didžiuotis, kad jie dirba ūkyje. Žinoma, kuo technika yra geresnė – tuo ir darbų atlikimas dažniausiai yra našesnis, produktyvesnis, pasiekiama kur kas didesnė nauda, kuri kiekvienam ūkiui ir tuo pačiu kiekvienam žmogui padeda pasiekti kuo daugiau naudos ir tuo pačiu ja mėgautis šalyje. Juk kiekvienas iš mūsų, kiekvienas lietuvis turėtų būti dėkingas ūkininkams, žemdirbiams, kurie ne tik gerina mūsų šalies ekonomiką, tačiau taip pat ir prisideda prie maisto gamybos, kuriuos mes valgome kiekvieną dieną.

Vertinkite tai ir sakykime kiekvienam ūkininkui ačiū, kadangi jo darbas, jo indėlis – atsiperka ir tuo pačiu paliečia kiekvieną iš mūsų. Taip pat sakykime ačiū ir verslininkams, kurie į mūsų šalį atveža inovatyviausią techniką, kuris padeda ūkiams dirbti kur kas našiau, pasiekti geresnius rezultatus ir tuo pačiu uždirbti – daugiau. Tokiu atveju daugiau gauname ir kiekvienas iš mūsų asmeniškai.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *