BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

kreditas taupantiems

Nuotraukos internetu – taupantiems laiką

Kartais pasvarstoma, ar skaitmeninės nuotraukos gali pakeisti popierines, tačiau popierinės nuotraukos vis dar užsakinėjamos, tiesiog rečiai ir didesniais kiekiais. Anksčiau buvome pratę vos tik pabaigę fotoaparato juostelę iš karto užsisakyti ir nuotraukas, vos tik ją išryškiname, o dabar nuotraukas galime peržiūrėti per kompiuterį, taigi, tokios skubos nebėra kaip anksčiau. Taigi, prisiruošti nuvykti į foto saloną gali būti gana sudėtinga, ir tai vis atidėliojama. Taigi, bene geriausia išeitis – nuotraukos internetu, kurios gali būti užsakomos tiesiog neišeinant iš namų.

nuotraukos internetuNuotraukos, užsakomos internetu, paprastai kainuoja kur kas pigiau nei fotosalone, o jei užsakomas didelis kiekis nuotraukų, kainos skirtumas gali būti tikrai nemenkas.

Kol užsisakysite nuotraukas, sugaišite vos dešimt ar penkiolika minučių, priklausomai nuo to, kiek jums nuotraukų reikės įkelti. Taigi, daugiausiai laiko sugaišite tol, kol atsirinksite nuotraukas, kurias norėsite spausdinti. Jei jau seniai užsakinėjote popierines nuotraukas, tai gali gerokai užtrukti – juk per ilgą laiką tiek daug visko nutinka: švenčiami gimtadieniai, kitos svarbios progos, taip pat aplankomos svečios šalys. Taigi, tikrai yra iš ko pasirinkti nuotraukų.

Skaityti straipsnį “Nuotraukos internetu – taupantiems laiką” »