BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Pravėrus močiutės indaują…

Močiutės indauja turbūt yra ta vieta, kurioje gausiausiai išrikiuoti porcelianiniai indai. Čia kiap niekur kitur galima pamatyti įvairių indų servisų. Iš kur jie čia atsirado? Atsakymų galima rasti įvairių, bet močiutė juos žino geriausiai.

Didžiausias servisas

PorcelianasPatys puošniausi močiutės porcelianiniai indai – tai toks baltai mėlynas servisas, išrikiuotas spintoje, žvelgiantis į kiekvieną, čia ateinantį. Sunku nepastebėti šio gražuolio, nes jis kaip tikras karalius tiesiog žvelgia į mus ir blizgina savo šonais. Jis atrodo kaip tikras porceliano karalius, kone tiesiai iš Kinijos čia pristatytas. Su tokiu nesunku mosuoti visiems prieš nosį ir sakyti, kad toks indas – tai geriausio porceliano pavyzdys. Močiutė nuo serviso dulkes nuvalo kiekvieną dieną 15 valandą, o indų niekada nenaudoja kavai, arbatai ar maistui. Jie tiesiog stovi čia ir liudija gyvenimą kambaryje. Paklausta, iš kur gavo šį servizą, močiutė išdidžiai atsako, kad šis porcelianas atkeliavo pas ją kaip vestuvinė dovana iš Vokietijos. Tam tikru metu ji turėjo gerus tarptautinius ryšius ir kai kurie žmonės jai būdavo skolingi pinigų arba paslaugų, dėl to siųsdavo jai dovanas. Akivaizdu, kad viena gražiausių dovanų buvo ir yra šis puikus servisas.

Servisas su lazdyno riešutais

Kitas, antroje indaujos lentynoje stovintis servisas – tai toks visai miniatiūrinis, mažytis, su nedideliais lazdyno riešutais ant puodelio kraštų. Tokį servisą matyti labai smagu, ir jis kelia kažkokį džiaugsmą. Iš šių puodelių močiutė kartais duoda atsigerti garbiems svečiams, kurie čia ateina ir nori pasikalbėti aie ką nors. Paskui, svečiams išėjus, ji puodelius išplauna, sudžiausto, o vėliau duoda man blizginti. Kai viską išblizginu, porcelianiniai indai ir vėl yra sustatomi į indaują. Ir taip kiekvieną kartą, kai kažkas ateina į svečius.

Neišpakuotas servisas

Pats įdomiausias porceliano servisas yra neišpakuotas. Jis stovi su dėžute toje pačioje lentynoje, tačiau nėra nė žymės, kad kada nors būtų praimtas. Paklausus močiutės, kodėl ji taip laiko neišpakuotą, ji visada susiraukia, pasako, kad nes nekenčia to žmogaus, kuris tai padovanojo. Paklausta, kodėl jį vis tiek laiko, sako, kad gaila išmesti gerą daiktą. Paklausus, kodėl jis viešai taip matosi ir yra atviroje indaujoje, pasako, kad dėl to, jog ten stovi visi porceliano indai, tai kodėl šis servisas turėtų stovėti kur nors atskirai. Močiutė yra tvarkinga ir principinga – tiek paaiškėja, patyrinėjus šią indaują.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *