BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Estetinė chirurgija: grožis, sveikata, rekonstrukcija

Mokslo ir medicinos pažanga per pastarąjį šimtmetį suteikė galimybę žmogui susikurti išvaizdą apie kurią visada svajojo, išgydyti akivaizdžiai aplinkiniams matomas odos ligas arba panaikinti nelaimingų atsitikimų žymes. Šiems norams įgyvendinti padės plastikos chirurgai, kurių profesionalumu, nuostabiais darbais ir tarptautiniu pripažinimu Lietuva gali didžiuotis. Nutarėme apžvelgti tris pagrindines paslaugas, kurias gali suteikti pastikos chirurgas Lietuvoje.

Grožis, sveikata, rekonstrukcija

Dažniausiai plastikos chirurgai ir jų darbas žmonėms asocijuojasi su krūtų didinimu, riebalų siurbimu, nosies ar ausų korekcijomis, apibendrinant – grožio procedūromis, tačiau tai nėra visiška tiesa. Plastinę chirurgiją sudaro ne tik estetikos paslaugos, kurios Lietuvoje užima mažesnę dalį nei sveikatai būtinosios paslaugos, tačiau ir rekonstrukcinės bei sveikatai būtinosios paslaugos.

Plastikos chirurgai21a. grožio ir jaunystės kultas diktuoja moterų pasirinkimus estetinėje chirurgijoje. Vis daugėja moterų, norinčių pasididinti krūtinę, nusiurbti riebalus, patempti veido odą, pakeisti nosies ar kitos veido dalies dydžius. Plastinės chirurgijos klinikos gerbia kiekvieną žmogaus pasirinkimą, nes tik pats žmogus gali žinoti, kas jam suteiks pasitikėjimo savimi, o tai yra raktas į vidinę laimę ir galimybes.

Lietuvoje didžioji dalis plastinės chirurgijos paslaugų suteikiamos dėl sveikatos problemų. Tai yra gerybinių navikų šalinimas, odos ar poodžio šalinimas ir kitos procedūros, kurios ne tik dažniausiai gadina bendrą estetinę išvaizdą, tačiau dažniausiai sukelia diskomfortą, skausmą ar net riziką susirgti vėžinėmis ligomis.

Žmonėms po auto avarijų, nudegimų ir kitų nelaimingų atsitikimų plastikos chirurgai Lietuvoje gali suteikti rekonstrukcines paslaugas. Skausmingų nelaimių padarinių šalinimas, diskomforto ir pagrinde estetinių nelaimių padarinių rekonstrukcija. Nudegusios odos atnaujinimas, netektos kūno dalies (ausies, nosies ir t.t.) rekonstrukcija gali žmogų prikelti naujam gyvenimui ir suteikti viltis vėl gyventi kaip prieš nelaimingą atsitikimą. Dažnai tokie žmonės turi stiprių psichologinių išgyvenimų bei kompleksų dėl neestetiškai atrodančių nelaimės padarinių, tad plastinės chirurgijos darbuotojai su visu įmanomu rūpesčiu pasirūpins, kad klientas atgautų gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi.

Kaip ir kiekvieno gydytojo profesija, plastikos chirurgo darbas reikalauja ne tik techniško, bet ir psichologinio pasiruošimo, nes šių gydytojų klientai dažnai turi nepasitikėjimo savimi problemą, todėl specialistas nuo pat pirmo vizito turi suteikti kuo šilčiausią, padrąsinančią bei tikėjimo savimi suteikiančią konsultaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *