BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Paskolos refinansavimas – ką apie jį reikėtų žinoti

Kam suteikiamas paskolos refinansavimo pasiūlymas? Kaip jums gali pagelbėti kreditai iki algos? Kodėl ne visi gali gauti paskolos refinansavimą? Šį kartą norime atsakyti į tokius klausimus bei aptarti dar vieną neseniai lietuviškoje kreditų padangėje sužibėjusią alternatyvą – kreditų padengimą kitais.

Kada reikalingas paskolos refinansavimas

Credit24Kartais atrodo, kad problemas išspręsti padės greitasis kreditas. Gal gyvenime nutinka kažkokių nelaimių, gal planai keičiasi, gal netenkama darbo, liga užpuola ar dar kas nors atsitinka. Tada žmonės griebiasi paskolų. Dažniausiai, jeigu pasiskolinta protingai, greitieji kreditai leidžia išspręsti kilusius sprendimus. Tačiau tais atvejais, kai paskola yra tik papildoma našta, greitieji kreditai taip pat tampa sudėtingu dalyku. Dažniausiai paskolos sukelia sunkumų tiems, kurie nemoka taupyti, kurie daro skubotus sprendimus, arba kurie atsitiktinai pakliūna į dar didesnę bėdą. Tačiau kartais sunkiai grąžinamą paskolą gali padėti grąžinti paskolos refinansavimas. Tai veikia paprastai. Jums tiesiog reikia kreiptis į kredito teikėjus dėl paskolos refinansavimo. Šie prisiima grąžinti jūsų jau turimą kitur paskolą, ir pratęsti jums grąžinimo terminą metais ar keliais. Tokiu atveju, jūs turite susimokėti už šią paskolą tiems, kas pasiūlė refinansavimą.

Kodėl verčiau refinansuoti, nei lopyti patiems

Galima pagalvoti – o kam tas refinansavimas, jeigu galima tiesiog iš kur nors pasiimti dar vieną kreditą? Tiesa tokia, kad, visų pirma, reikia įrodyti, jog esi to vertas. Kiekvienas paskolos teikėjas mato kliento mokumo istoriją ir pagal ją gali pasakyti, kiek tas žmogus gali mokėti. Jeigu akivaizdu, kad turite labai daug skolų, paskolų, kreditų, negrąžintų mokėjimų – dar viena paskola jums turbūt net nebus suteikiama. Kredito refinansavimo atveju jums nereikia galvoti, kokiu lopu užlopyti skylę. Jums iškart pateikiamas toks variantas, kuris apmoka jūsų turimas skolas už tam tikrą mokestį, kurį sumokėsite vėliau.

Sėkmės istorija

Eglė yra vienas iš tų žmonių, kuriems gyvenimas klostėsi visiškai neprognozuojamai. Ji iš pradžių turėjo viską, ko norėjo, vėliau dėl ligos turėjo šiek tiek pasiskolinti. Paskolos tik augo, kol galiausiai ir liga atėmė iš jos jėgas. Jeigu ne paskolos refinansavimas, iš jos būtų buvęs atimtas butas. Tačiau ši paslauga išgelbėjo nuo antstolių. Galiausiai jai pasisekė tuo, kad po metų ji vėl sustiprėjusi ir pasveikusi ėmė dirbti, daug uždirbti, pamažu grąžinti paskolą. Taigi, paskolos refinansavimas jai tikrai pagelbėjo išlipti iš balos sausai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *