BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Nauji butai Vilniuje

Nauji butai Vilniuje šiandieną turi nemažą paklausą. Daugelis gyventojų trokšta įsigyti naują butą. Jį galėsite įsirengti taip, kaip jūs norite. Nereikės rūpintis senų baldų išvežimu, kadangi perkant senų statybų butą buvę šeimininkai dažnai parduoda su baldais. Nenaujame bute dažniausiai reikalingas remontas, kadangi retas tenkinasi neremontuotu butu. Nauji butai Vilniuje kainuoja, žinoma, brangiau nei senesnės statybos, tačiau jei paskaičiuosite sudėjus visas išlaidas galutinė suma būna panaši. Ar verta pirkti seną butą ir investuoti į jo remonto darbus ar renovacijos, jei galite įsigyti naują. Naujam butui įsigyti, suprantama, kad ne kiekvienam pakanka santaupų. Tokiu atveju galite imti paskolą, kurią sumokėti galėsite dalimis. Laikotarpį, per kurį bus grąžinama paskola galite pasirinkti. Svarbu tinkamai įvertinti situaciją, kad nekiltų problemų ateityje.

nauji butai vilniujeKiekvienas nori šiuolaikiškų bei saugių namų. Daugelis pavargę nuo miesto triukšmo, tačiau visiškos ramybės, taip pat, nenori. Puikiai tiks „Ozo trikampis“. Čia įsigiję butą tikrai nepasigailėsite. Galėsite mėgautis miesto šurmulio ir ramybės harmonija. „Ozo trikampis“ tai ne tik nauji butai Vilniuje, čia galima nusipirkti ir komercines patalpas. Gyventi arba dirbti (įsigijus patalpas biurui ar ofisui) galėsite nuostabioje vietoje. Šalia yra miškas, želdinių parkas. Pro langą galėsite gėrėtis nuostabia gamta. Jums nereikės pro langą matyti pilkų pastatų sienų. „Ozo trikampis“ tai ne tik turintis gražų kraštovaizdį, bet ir patogus kompleksas (gyvenamasis). Vos už 200 m. yra vaikų darželis, mokykla. Lengvai pasieksite didžiuosius Vilniaus miesto prekybos centrus. Pėsčiomis galėsite per 5 minutes pasiekti Vichy vandens parką. Patogus susisiekimas visuomeniniu transportu. Galėsite be sunkumų pasiekti miesto centrą.

„Ozo trikampis“ gali pasididžiuoti tvarkinga aplinka. Prie namų yra vidiniai kiemai, kurie yra uždari. Juose lengvai patenka saulė. Įrengtos aikštelės, kuriose gali žaisti mažieji gyventojai. Čia atsiveria puikis vaizdas į mišką ir į Ozo rekreacinį želdinių parką.

Kiekvienas butas yra šviesus. Langai yra saulėtoje pusėje. Įsigiję butą „Ozo trikampis“ gyvenamajame komplekse, galite neabejoti buto šviesumu ir jaukumu. Butuose įrengti balkonai/terasos, kurie, taip pat, yra saulėtoje pusėje. Projektai padaryti, kad turėtumėte galimybę sujungti virtuvę ir svetainę. Sujungtos erdvės mėgstamos gyventojų. Perplanuoti butą galėsite nesunkiai, kadangi sienos yra nelaikančios. Jums tereikės turėti idėją, kurią lengvai galėsite įgyvendinti.

„Ozo trikampis“ yra saugus gyvenamasis kompleksas. Teritorija ne tik aptverta, bet ir stebima vaizdo kameromis. Galėsite nesibaiminti nei dėl savo turto (pavyzdžiui automobilio) saugumo, nei dėl vaikų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *