BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kokie pasiūlymai nekilnojamam turtui įsigyti vilioja lietuvius?

Sparčiai auganti nekilnojamojo turto rinka didžiuosiuose Lietuvos miestuose formuoja ryškias NT paklausos tendencijas. Pasiūlymai nekilnojamam turtui įsigyti orientuoti į pirkėjų poreikius gyventi saugioje, tvarkingoje ir estetiškoje aplinkoje, būnant tikriems gyvenamojo būsto kokybe. Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad pastaraisiais metais stebimas ir funkcionaliai išplanuoto būsto poreikis. Jei ilgą laiką pasirinkimo viršūnėje dominavo būsto kvadratūra, šiuo metu svaresnę persvarą įgauna gyvenamosios erdvės išdėstymas ir patalpų išplanavimas.

Svarbiausia – gyvenamoji vieta

NT pasiūlymaiPirmoje NT paieškos vietoje išlieka būsto lokacijos vieta. Didieji Lietuvos miestai neatsiejami nuo erzinančių piko valandų ir transporto spūsčių, kurių dažnas pirkėjas siekia išvengti. Šiuo atveju galvojama apie būstą, esantį patogioje miesto zonoje, iš kurios nesunkiai pasiekiama pirkėjo darbovietė, vaikų darželiai ar mokyklos. Svarbų vaidmenį atlieka ir galimybės susisiekti viešuoju transportu. Tai itin aktualu tuomet, jei šeima turi paauglius vaikus arba kasdieniam važinėjimui nenori naudoti nuosavos transporto priemonės.

Vertinama kaimynystė ir aplinkos saugumas

Vertinant būsto lokacijos vietą, būtina atsižvelgti ir į kaimynystę, kurioje gyvensite. Pirkėjai linkę rinktis saugesnius, naujos statybos namų rajonus, kurie užtikrina tiek estetiškesnę gyvenamąją aplinką, tiek ramesnę kaimynystę. Tokie rajonai suteikia daugiau komforto tiek kasdieniams pasivaikščiojimams, tiek išleidžiant į kiemą žaisti vaikus. NT vystytojai, siekdami savo pirkėjams suteikti daugiau saugumo, siūlo šiuolaikinius daugiabučių projektus, kurių visa teritorija stebima moderniomis vaizdo kameromis, įėjimus saugo rakinamos laiptinės durys.

Analizuojami statybos sprendimai ir būsto išplanavimas

Ieškodami praktiško būsto, lietuviai vis daugiau dėmesio rodo statybų konstrukcijai, medžiagoms ir būsto išplanavimui. Ilgą laiką didžiausias dėmesys buvo skiriamas būsto erdvumui, tačiau šiandieninis pirkėjas suprato, kad ir nedidelės kvadratūros namai gali būti išplanuoti itin funkcionaliai ir patogiai. Ir priešingai – neracionaliai parinkti sprendimai gali vizualiai sumažinti net ir erdviausią būstą, tuo pačiu apsunkinant kasdienio gyvenimo komfortą. Atsižvelgdami į statybos medžiagas, konstrukcijas ir sprendimus, Lietuvos pirkėjai atidžiau vertina NT vystytojo vardą, domisi jau įgyvendintais projektais. Be to, vertinama ir investicinė nauda – kokybiški naujos statybos butai ilgai išlaiko savo vertę, todėl gali būti sėkmingiau parduodami ar nuomojami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *