BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Ar nedidelis miegamasis kambarys gali būti jaukus?

Miegamasis kambarysMūsų miegamasis kambarys – tai mūsų ramybės ir užuovėjos oazė. Deja, dažnai nutinka taip, kad ta oazė yra gana nedidelė, todėl sutalpinti joje visus baldus, kuriuos norėtumėte matyti miegamajame, nėra taip paprasta. Dažniausiai toks kambarys atrodo gan apkrautas ir nepatogus. Vis dėlto, interjero specialistai ragina nenuleisti rankų – tinkamai priimti sprendimai, stilingi ir praktiški baldai, apgalvota apdaila gali sukurti tikrus stebuklus.

Rinkitės tai, kas svarbiausia

Visų pirma, pagalvokite, kokie baldai miegamajame jums iš tiesų reikalingi, pvz., ar jums reikalinga komoda arba du staliukai prie lovos. Išneškite visus baldus, kurių jums nereikia. Patikėkite, jei patalpa bus mažiau apkrauta, joje jausitės kur kas geriau. Jei esate kambario įrengimo stadijoje, racionaliai įvertinkite, kokius baldus pirkti, atlikite tikslius matavimus, kad žinotumėte, jog jūsų pasirinkti baldai tikrai tilps miegamajame ir jums netrukdys, t. y. turite palikti atvirą išėjimą iš miegamojo (kad eidami tamsoje neužsigautumėte), be to, vieni baldai negali trukdyti kitiems, pvz., lova neturėtų trukdyti spintos atidarymui, komoda – lango atvėrimui ir pan.

Svarbiausi miegamojo baldai

Svarbiausias miegamojo baldas – lova. Įrengdami mažą patalpą, privalote atkreipti dėmesį į šio baldo dydį. Jei lova bus per didelė, miegamasis atrodys sausakimšas. Siūlome neapsiriboti pirmu pasitaikiusiu sprendimu ir ieškoti optimalaus varianto, kuris tiktų būtent jūsų miegamajam. Mažos erdvės patalpai rekomenduojame rinktis spintą stumdomomis durimis – tai patogus sprendimas, kuriam nereikia papildomos vietos durų atvėrimui. Tokia spinta tilps net ir itin siauroje nišoje. Be to, apgalvojus spintos išplanavimą, galima sukurti išties praktišką erdvę daiktų laikymui. Stumdomas duris siūlome dekoruoti veidrodžiais, kurių atspindžiai optiškai padidins gyvenamąjį plotą. Kad priimtumėte teisingiausią sprendimą, pasitarkite su profesionalais. Lietuvių pamėgtas Baltic baldų centras siūlo itin plačią miegamojo baldų pasiūlą, realizuojančią individualius interjero sprendimus ir padedančius praktiškai ir funkcionaliai išnaudoti mažos erdvės privalumus.

Apdaila, spalvos ir aksesuarai

Nepamirškite apdailos sprendimų. Siūlome rinktis šviesas interjero spalvas, kurios tarsi atveria kambarį ir sukuria iliuziją, jog patalpoje yra daugiau vietos. Labai svarbu įsigyti tinkamas užuolaidas. Venkite tamsių spalvų ir rinkitės plonesnį audinį, kuris į kambarį praleis daugiau šviesos. Interjero ekspertai primena, kad maži miegamieji turėtų būti gerai apšviesti, kadangi tamsi patalpa visuomet atrodys mažesnė, nei iš tiesų yra. Didesnės erdvės pojūtį galima sukurti ir naudojant skirtingus sienų ornamentus, vertikalias ar horizontalias linijas. Primename, kad smulkūs elementai patalpą vizualiai padidina, o stambūs – ją sumažina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *