BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Keltas ar kita transporto priemonė? Ką pasirinkti?

Šiandien keltas tampa vis populiaresnis, ir norintiems keliauti gana dažnai iškyla klausimų: kokią transporto priemonę pasirinkti? Tikrai ne visiems yra tekę keliauti keltu, todėl iškyla tikrai nemažai klausimų: kuo toks kelionės būdas yra pranašesnis už kitus?

keltasKai kuriems keliautojams lėktuvai yra tiesiog nepakeičiami: per ganėtinai trumpą laiką galima atsidurti praktiškai bet kokioje pasaulio vietoje, taigi, tai itin aktualu tiems, kurie taupo savo brangų laiką. Vis dėlto, lėktuvo bagažai vis labiau brangsta, ir į kelionę tenka pasiimti tik pačius reikalingiausius daiktus – kai kurios skrydžių bendrovės teleidžia pasiimti 5 kg sveriantį bagažą, taigi, tai tikrai sudaro nepatogumų. Keliaujant keltu tokių problemų nekyla, kadangi bagažo svoris nėra ribojamas – kad kelionė neprailgtų, su savimi galite pasiimti knygų ar asmeninį kompiuterį, ir kelionės laiką praleisti kaip įmanoma turiningiau.

Kartais, norintiems keliauti lėktuvu, kyla problemų dėl skrydžio datos – ji ne visada būna tinkama keleiviams. Keliaujantiems keltu tokių problemų neiškyla: keltas į Švediją kursuoja septynias dienas per savaitę, o keltas į Vokietiją – šešias dienas per savaitę. Taigi, galite išsirinkti tokią datą, kada tik galite keliauti, ir jums nereikės derintis prie lėktuvų skrydžių grafiko.

Taip pat svarbu ir tai, kad keliautojai su savimi gali pasiimti ir savo augintinį, kuris privalo būti paskiepytas ir turėti mikročipą. Taigi, sąlygos tikrai nėra didelės – šiais dalykais turi pasirūpinti kiekvienas gyvūno šeimininkas, net ir nesiruošiantis niekur vykti. Keliaujantiems lėktuvu su savimi pasiimti augintinį gali būti gana sudėtinga, be to, gyvūnams skrydžio metu paprastai tenka patirti nemažai streso. Keliaujant keltu augintinis visada gali būti prie savo šeimininko, taigi, streso jam tikrai neteks patirti.

Keliaujantys lėktuvu kartais prisipažįsta, kad tokios kelionės sukelia stresą: į oro uostą tenka atvykti kur kas anksčiau, be to, praeiti daiktų patikrinimą… Tas skubėjimas kartais kainuoja tikrai nemažai nervų, taigi, kartais ieškoma kelionės alternatyvų. Keliaudami keltu patirsite tikrai daug mažiau streso, ir, tikėtina, kad kelionė ne tik neprailgs, bet ir bus maloni.

Taigi, keliaut keltu tikrai verta – jei dar nebandėte šio keliavimo būdo, pabandykite, ir įsitikinsite, kad tai kur kas patogiau ir maloniau nei skristi lėktuvu ar ilgą kelią važiuoti autobusu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *