BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kai genda važiuoklė

Kad vaziuokle ima gesti, patyrę vairuotojai pastebi iškart. Važiuoklė yra labai svarbi dalis ir dalių grupė visoje mašinoje. Jos gedimai gali būti pavojingi ir kartu sugadinti kitas mašinos dalis. Tad jeigu kažkas negerai, reikia iškart imtis priemonių.

Senų automobilių gedimai

Važiuoklės remontasDažniausiai vaziuokle genda senose mašinose. Todėl perkant pagal skelbimą seną auto transporto priemonę, visada reikia pagalvoti ir pažiūrėti, kas mašinai negerai, kas kada yra keista. Jeigu mašina sena, o važiuoklėje pakitimų nedaryta gana seniai, tai reiškia, kad reikia labiau stengtis ir tvarkytis. Reiškia, kad važiuoklė jums bet kada gali imti gesti. Tiesiog visos dalys joje turi tam tikrą ribotą galiojimą. Net jeigu mašina visus tuos metus buvo mažai naudojama ir labai atsargiai (gal vairavo moteris), tai vis tiek nereiškia, kad ji bus kaip nauja. Senose mašinos dalys sudyla, nori to ar nenori. Tad ir važiuoklę gali tekti tvarkyti, nors ji mašinos pirkimo metu dar būna visai gera.

Kaip atpažinti, kad genda

Dažniausiai gendanti vaziuokle apie save praneša specifiniais garsais arba pasikeitusia oro temperatūra salone. Jeigu staiga ima neveikti oro kondicionavimas, pučiamas tai mirtinai šaltas oras, tai labai karštas, jau galite įtarti, kad problema ne pačioje kondicionavimo sistemoje, o kažkur giliau. Jeigu girdite keistus garsus: poškėjimą, cypimą, brūžinimą, baubimą ir kt., kurių neturėtų būti, tai akivaizdus signalas. Mašina tarsi su sirena kaukia apie tai, kas jai blogai. Būtinai tada susimąstykite ir nevažiuokite su mašina toli nuo namų. Nes niekada nežinote, kada ji išvis sustos, ir jums tada teks laukti, kol kas nors partemps.

Kada kreiptis į meistrus

Verta iškart, vos imate girdėti keistus garsus, kreiptis į meistrus. Kartais žmonės per ilgai delsia, kol mašina išvis išleidžia paskutinį atodūsį. Tačiau taip elgtis yra neapdairu, nes geriau, kaip ir viską šiame pasaulyje, taisyti, kol dar pataisoma, o ne tada, kai jau būna paskutinio atėjusi. Tad kreipkitės į meistrus, vos tik pastebėsite kažką įtartino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *