BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Ką daryti, jeigu sugedo skalbimo mašina

Skalbimo mašinosJei sugedo skalbimo mašina, jums padės http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu. Tačiau iš pat pradžių to gal dar nežinosite. Turėsite tą sužinoti tik vėliau. Būtų geriau viską sužinoti kuo anksčiau, tačiau veiksmų juk imamės tik tuomet, kai tikrai sugenda. Jei yra garantinis, dažniausiai ten ir vežame. Tačiau kitais atvejais tenka ieškoti pagalbos patiems.

Gedimų gali būti įvairių

Iš tiesų skalbimo masinos remontas gali būti reikalingas dėl daugybės įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, gali būti, kad to remonto reikės dėl to, kad neišpila vandens. O gal kaip tik – kiek vandens pilasi, tiek visas išbėga. Gal neveikia kažkuri skalbimo funkcija, pavyzdžiui centrifuga ar džiovinimas. O galbūt sugedo kažkas kito. Gal neveikia pats būgnas – nesuka. Arba neina atsidaryti durelių. Gal skalbimo miltelių vanduo iš stalčiaus nepaima, nes kažkas sugedo su spaudimu. Gal labai keistas garsas arba rūksta dūmai, kuomet skalbimo mašina veikia. Gedimų yra įvairių, tačiau kai jie bus, jūs tikrai pastebėsite.

Ieškoti gero meistro internete

Pirmiausia teks ieškoti meistro. Geriausia ieškoti internetu, nes tokiu būdu galėsite palyginti rinką, pasižiūrėti, kuo skiriasi vieno meistro paslaugos nuo kito meistro paslaugų ir pan. Gal net bus surašytos skalbimo mašinos remonto kainos, sąlygos, ir tai taip pat jums leis lengviau susiorientuoti.

Stengtis išpilti vandenį, išsausinti balas

Jeigu sugedus skalbimo mašinai atsirado balos, sausinkite jas. Taip pat stenkitės išpilti vandenį rankiniu būdu – galbūt sistemą įjungus, vanduo bėga ne vietoje, gali užlieti visą butą. Išvalykite balas, išsiurbkite vandenį iš vidaus, pridėkite skudurų aplink skalbimo mašiną. Jeigu viskas vyksta daugiabutyje – būkite itin atidūs ir neleiskite tam vandeniui taip lengvai kažkur bėgti. Reikia viską taip sutvarkyti, kad balos būtų išsausintos, o kaimynai neužlieti. Padarysite ne tik sau, ir jiems nuostolių, jeigu situacijos nesuvaldysite.

Rūbus pabaigti skalbti rankomis

Tuomet reikės skalbti rankomis drabužius, kurie jau šlapi ar muilini įstrigę skalbykloje. Jeigu juos prieš tai skalbėte skalbimo mašinoje, akivaizdu, kad jums jie reikalingi, reikšmingi. Jums jų reikia išskalbtų ir sausų. Su sugedusia skalbimo mašina nerizikuokite, ir baikite skalbti patys rankomis.

Nesinaudoti skalbimo mašina, kol ji nebus sutaisyta

Kaip ką tik minėjome, visiškai išjunkite, o jeigu reikia – or atjunkite nuo santechnikos skalbimo mašiną. Tuomet, kol ji nebus sutaisyta, jos nenaudokite. Laukite meistrų, jie taisys vietoje arba skalbimo mašiną išsiveš į servisą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *