BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Apšvietimas, kuriant erdvę studijoms

Kai žvelgiame į informaciją internete apie studijas, pastebime, kad stalinės lempos vaizdas jau tapęs tam tikra ikona ar simboliu, iš karto nurodančiu į studijavimą. Tai – būtiniausia daiktas, kuriant studijų erdvę. Jeigu planuojate ją kurti sau, reikėtų apsispręsti dėl apšvietimo.

Bendra šviesa

LemposTaigi, planuojant erdvę, kurioje studijuosite, pirmiausia vertėtų apsispręsti dėl bendro apšvietimo. Jeigu tai labai mažas, vos kelių kvadratinių metrų kambarys, gal tikrai užteks vienos aukštai pakabintos užpildančios lempos. Jeigu erdvė didesnė, vertėtų apsvarstyti kelias užpildančias šviesa erdvę lempas, kurios būtų lubose. Galima kabinti liustrus, galima dėti didelius įmontuojamus šviestuvus. Viskas priklausys nuo to, kokio interjero sprendimo norite, kokio stiprumo šviesos reikia. Rekomenduojama darbo ir studijų kambaryje turėti kuo ryškesnę šviesą, nes ji leis dirbti efektyviau. Tokia šviesa neleidžia užsisvajoti ir norėti miegoti. Tačiau ji neturėtų būti vien tik balta, ir visas kambarys neturėtų būti baltas, antraip jums pasidarys labai nejauku, kaip kokioje ligoninėje.

Stalinė lempa

Antrasis žingsnis, įrengiant studijų erdvę – stalinės lempos paieška ir įsigijimas. Dabar galima rasti labai įvairių stalinių lempų. Jeigu esate dešiniarankis, ji turėtų būti tvirtinama iš kairės pusės. Tačiau būtų gerai, kad ir iš dešinės būtų koks nors nedidelis šviesos šaltinis. Būtų įdomu palyginti, kaip sektųsi rašyti prie stalo Japonijoje, kur skaitoma iš dešinės į kairę, tad ir stalinės lempos ten dedamos iš kitos pusės. Kodėl svarbu, kurioje pusėje bus lempa? Nes kai rašysime, nenorėsime, kad „ant vaizdo“ mums kristų rankos šešėlis. Žinoma, ranka šiais laikais rašoma rečiau, bet visgi tai dar yra daroma, kai studijuoji. Taip pat reikėtų rinktis tikrai pakankamai apšviečiančią lempą. Gal studijuojate tokį dalyką, kad jums reikia daug stalo erdvės, tada ir apšvietimo reikia didesnio. Lempą stalui patogu rinktis su tvirtinimo elementais ir lanksčia struktūra: kad galėtumėte ją pakelti ir palenkti taip, kad būtų kuo patogiau.

Kompiuterio šviesa

Žinoma, bus ir kompiuterio šviesa erdvėje. Reikėtų pagalvoti, kaip ji derės ir lauko šviesa. Šviesa iš lango ir stalo padėtis yra gana svarbūs dalykai. Nors, atrodytų, būtų labai smagu pasidėti kompiuterį ir stalą tiesiai priešais stalą. Bet tikėtina, kad vėliau to pasigailėtumėte, mat taip jį padėjus, nuolat jaustumėte blaškomą dėmesį. Tad geriau kompiuterį dėti šonu, kad šviesa nuo lango kristų į jį, o jūsų žvilgsnis nesmigtų iškart į lauką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *