BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

7 priežastys, kodėl reikia įsirengti vonios kambario ventiliatorių

VentiliatoriaiVonios ištraukiamojo ventiliatoriaus įrengimas yra vienas iš paprasčiausių būdų padidinti namų energijos vartojimo efektyvumą ir ilgainiui sutaupyti pinigų. Pasak JAV energetikos departamento, dėl netinkamo vėdinimo jūsų namuose gali padidėti drėgmė, o tai gali sukelti pelėsių atsiradimą ir skatinti grybelių bei pelėsių augimą. Vienas didžiausių vonios kambario ventiliatoriaus įrengimo privalumų yra tas, kad jis sumažina drėgmę dušo metu. Dėl didelio drėgmės lygio ant langų ir sienų gali kauptis kondensatas, todėl ilgainiui ant sienų ir lubų atsiranda dėmių su matomomis vandens žymėmis. Vonios ventiliatorius taip pat neleidžia drėgmės pertekliui kauptis sienose, dėl ko gali būti pažeistos namo konstrukcijos arba padaugėti kenkėjų. Laimei, vonios kambario ventiliatoriaus įrengimas nėra toks sudėtingas, kaip jums atrodo! Štai 7 priežastys, kodėl vonios kambario ventiliatorių turėtumėte įsirengti jau šiandien! Ištraukimo ventiliatoriai ir vonios ventiliatoriai už geras kainas.

Pašalinkite pelėsių kvapus ir blogus kvapus

Jei jūsų namuose yra drėgna ir drėgna aplinka, į jūsų gyvenamąją erdvę gali patekti pelėsis ir grybelis. Kai oras tampa vis drėgnesnis, jis iš tikrųjų gali tapti sunkesnis už orą jūsų namuose, todėl gali nusėsti ir kauptis tose vietose, kur neturėtų būti. Ištraukimo ventiliatorius, kokį rinktis? Pelėsio sluoksniu gali pasidengti tokios vietos kaip spintų ir spintelių apačia, už sienų ir ant lubų. Nors pelėsis dažnai būna rudos ar juodos spalvos ir jį lengva pastebėti, jis taip pat gali turėti labai stiprų pelėsių kvapą. Vonios kambarys yra viena didžiausių vietų, kur pelėsis gali veistis, kai yra prasta ventiliacija. Kai prausiatės duše, į orą išsiskiria vandens garai, taip pat kvepalai ar eteriniai aliejai, kuriuos galbūt naudojate. Dėl papildomos oro drėgmės ant sienų ir langų gali kondensuotis drėgmė, kuri ant paviršių gali palikti tamsių ir negražių žymių. Plačiau: https://nit.lt/produktai/ventiliatoriai/buitiniai-ventiliatoriai/ puslapyje.

Padidinkite oro srautą ir vėdinimą namuose

Dar viena priežastis, dėl kurios verta įrengti vonios kambario ventiliatorių, yra ta, kad jis, ištraukdamas orą per stogą, padidina oro srautą visuose jūsų namuose. Vonios ventiliatorius ir rinkos kaina. Oro ištraukimas per namų stogą yra naudingas, nes neleidžia patalpoje recirkuliuoti drėgnam orui. Išleisdami šiltą ir drėgną orą, galite efektyviau reguliuoti namų temperatūrą ir sumažinti komunalinių paslaugų išlaidas. Be to, vėdinimas yra svarbus patalpų oro kokybės aspektas. Ji reguliuoja temperatūrą, drėgmę, dulkių kiekį ir kenksmingų teršalų, pavyzdžiui, anglies monoksido ir lakiųjų organinių junginių, buvimą jūsų namuose. Vonios ventiliatorius gali būti naudojamas vėdinimui padidinti, kai turite svečių arba rudens ir pavasario sezonais, kai galite pastebėti, kad oras yra šiek tiek šiltesnis nei įprastai. Ventiliatoriai voniai ir eksperto patarimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *