BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Verslo kreditai

Daug Britų tikisi išimti paskolą kaip priemonę konsoliduoti jų skolas, pramonės ekspertas išdėstė.

Verslo kreditaiPagal Steven Baillie, vadovą paskolų Sainsbury Bankui, yra "daug" vartotojų priežastys norėti gauti paskolą, pavyzdžiui, padėti finansuoti naujo automobilio pirkimą. Tačiau, tai yra sujungimas įvairių skolų į vieną žemą kursą mėnesinis atmokėjimas, kuris yra svarbiausias verslo kreditai tikslas tam, kad pasiskolintų paraiškas, kadangi verslo kreditai daugiau kaip keturi dešimt tikisi panaudoti kreditą kaip įsiskolinusią konsolidacijos paskolą.

Jis pasakė:" Žmonės žiūri į savo kreditą, ir konsolidacija yra skaičius vienas priežastis klientų, išimančių paskolas; tai yra daugiau kaip 40 procentų. Jei jūs nusileidžiate į konsolidacijos maršrutą, jūs turite būti griežtas su savimi savarankiškai, kad jūs tik neatidėtumėte problemos būsimus mėnesius ir metus. Apsipirkimas aplink yra svarbiausias daiktas, bet tai yra visiškai iki kliento savo pasirinkimo."

Tolimesni rezultatai nuo kompanijos taip pat parodė, kad tik per jos klientų ketvirtį panaudoja paskolas naminio pagerinimo tikslais. Ponas Baillie užsiminė tai, tokie vartotojai dažnai pasirūpina namine pagerinimo paskola, kad padėtų jiems kelti jų turto vertę.

Tuo tarpu, apytiksliai Sainsbury Banko vartotojų trečdalis kreipiasi dėl paskolos, kad nupirktų automašiną, su kovu ir rugsėju dažnai būdamas maksimalūs mėnesiai, kai pirkimas yra padarytas. Be to, ponas Baillie nurodė, kad tyrinėtų atliktas finansinių paslaugų firmos kovą šiais metais, kuri parodė, kad tik po vienu penki (18 procentų) nusitaikančių automobilio pirkimas padarys taip, išimdamas asmeninę paskolą. Todėl paskolų ekspertas išdėstė, kad daug Britų "planuoja padaryti daiktus su finansais ir ne santaupomis".

Buvo taip pat manyta, kad keletas pastarųjų metų pamatytų trūkstamą kiekį tų vartotojų, padedančių pinigus į santaupas, kadangi jie randa tai lengvesnis gauti paskolas ir kitas kredito formas, nors ši tendencija dabar pradeda pakeisti, kadangi daugiau žmonių pradeda atidėti daugiau grynųjų pinigų ateičiai.

Todėl, sudominti, kad jų kovos apdorojime su jų kasdien finansai galėjo paveikti ant jų gebėjimo taupyti pinigus ateičiai gali norėti svarstyti įsiskolinusios konsolidacijos paskolos paėmimą. Anksčiau šiais metais, Lesley Canavan, ESPC Pinigų Vadybos generalinis direktorius, pasakė Metro, kad finansavimas iš naujo besiskolinantis per įsiskolinusią konsolidacijos paskolą galėjo būti efektyviu pasirinkimu pasirūpinantiems, grįžta ant jų finansinių kojų. Ji taip pat išdėstė, kad žmonės su daugialypiais skolos šaltiniais turi prioritise jų užsakymas atmokėjimo ir apsimokėti, forma priskiria aukščiausią palūkanų normą iš pradžių.

Paskolos gavėjams taip pat patarė paklausti jų finansinio tiekėjo tai, jei yra galimas jiems perleisti jų kreditą žemo kurso paskolai ir kad pinigų į taupomąsias sąskaitas investavimas galėjo padėti jiems nuleisti jų lygmenį atmokėjimo ir pasiruošti ateičiai. Tačiau, ant įsiskolinusių konsolidacijos verslo kreditai paskolos žmonių paėmimo buvo primygtinai siūlyti įsitikinti, kad jie nesugrąžina savęs į raudoną spalvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *