BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Vartojamos paskolos

Pasiūlymai vartojamos paskolos naminėms teisingumo paskoloms yra plačiai reklamuoti. Skolinimo įstaigos daro tai punktu, kad pabrėžtų pranašumus, kuriuos bet koks potencialus paskolos gavėjas turi turėti šios paskolos rūšies gavime. Viena agresyvaus pasiūlymo priežastis yra tokia, kad, su naminiu teisingumu kaip įkeistas turtas, ši paskolos rūšis yra saugesnis verslas skolintojui negu kreditinės kortelės.

Vartojamos paskolosAgresyvi kampanija kartais priverčia potencialų paskolos gavėją galvoti tiktai apie tai, kas pabrėžiama ir užmiršta, jų apgailestavimui vėliau, vadinamajam smulkiam šriftui paskolos terminuose. Namo dėjime rizikoje, savininkai-paskolos gavėjai įsiskolina tai sau savarankiškai ir šeimos nariams, kad įsitikintų, kad jie priima sprendimą, su kuriuo jie gali pasielgti.

Didžiausias paskolos gavėjo pavojus yra paskolos terminų supratimo trūkumas. Yra dalis informacijos, kurios bet koks paskolos gavėjas turi užimti laiką, kad būtų gerai nusimanantis:

Patarimai Paskolos gavėjui:

* Turi aiškią mintį apie paskolos priežastį. Tai yra vienkartinis ar tebevykstantis finansinis reikalingumas? Tai būtina, kad apsispręstų, jei paskola turi būti Pastovia palūkanų norma ar HELOC (Naminė Kredito Teisingumo Linija). Būkite įsitikinęs, kad pasirinksite tinkamą paskolos paketą.

* Tai yra gera mintis, jei išėmimas nueitų tiesiogiai į partiją, kurią jūs norite užmokėti paskola. Tai sumažintų pavojų išleisti pinigus kažkam ar dar kam nors.

* Prašo oficialaus sąrašo mokesčių ir palūkanų prieš ėjimą toliau su paskolos derybomis. Truputis atstovų patogiai nepajėgia paminėti kai kuriuos mokesčius kaip baigiamosios kainos ir išankstinio apmokėjimo mokesčius. Uždarymas kainų ir išankstinio apmokėjimo mokesčių yra svarbi informacija dėl visa ko, paskolos gavėjas nusprendžia padaryti išankstinius mokėjimus vėliau.

* Būti apdairus suktybių. Gali atrodyti, kai kurie skolintojai padeda paskolos gavėjui turėti daug, pritardami paskoloms, kurios yra daugiau, negu jie gali leisti sau užmokėti, bet iš tikrųjų, paskolos gavėjas yra vedamas į kelią užmokesčio finansinių įsipareigojimų nevykdymo ir todėl teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo.

* Tyrinėjimas prieš kažko pasirašymą. Susisiekite su žmonėmis, kurie išėmė paskolas nuo skolintojo. Geresnis Verslo Biuras yra gera pradinė informacija dėl gerų verslo praktikų.

* nėra suklaidintas prie žemo skolos išmokėjimo. Galbūt net nėra pakankamai apimti mėnesines palūkanas, ir rezultatas yra nuostaba po užmokesčio metų, kad paskolos viršininkui dar neužmoka.

* nesibijo ar gėdinasi paklausę apie kažką, kas nėra aiškiai suprastas. Iš tikrųjų, bet kokie dalykai vartojamos paskolos atrodo, kurie yra priklausantys interpretacijai turi būti patvirtinti su skolintoju.

* Tiesa įstatymo Skolinime duoda paskolos gavėjui teisę panaikinti paskolą, informuodama skolintoją raštu per tris dienas po svarstomos problemos.

Naminė teisingumo paskola yra puikus ir viliojantis šaltinis grynųjų pinigų naminiam savininkui. Skolintojai svarsto tai, saugi investicija, bet priešingybė prisitaiko prie naminio savininko.

Taip, yra pranašumų kaip neapmokestinamas, kortelės palūkanos "žemiau negu kreditas" ir patogumas kadangi vartojamos paskolos jūs galite kreiptis į liniją, ir atstovai yra trokštantys padaryti verslą. Tačiau, įkeisto turto vertė yra daugiau negu, ką vertintojas praneša. Vertintojas neturi jokios minties apie namų tikrąją vertę.

Jei kada nors naminis savininkas pagaliau nusprendžia turėti tą naminę teisingumo paskolą, tai turi tiktai atvykti po atsargaus sprendimo už ir prieš studijavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *