BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Vartojamoji paskola: klausimai ir atsakymai

Kartais pritrūksta pinigų tikrai svarbiems dalykams, tačiau dar kartą skolintis iš draugų bei artimųjų nesiryžtama. Taigi, ką daryti tokiu atveju? Bene geriausia išeitis – vartojamoji paskola, kuri klientams dabar gali būti suteikiama itin palankiomis sąlygomis. Kartais pasiimti tokią paskolą nesiryžtama, nes paprasčiausiai trūksta informacijos, taigi, kas yra vartojamoji paskola ir kokios jos sąlygos?

Vartojamoji paskolaVartojamoji paskola – tai pasiskolinta pinigų suma, kurią turite grąžinti per tam tikrą laiką. Greitųjų kreditų bendrovės siūlo vartojamąją paskolą iki 10 000 litų, ir ji gali būti grąžinta per dvejus metus. Kiekvieną mėnesį reikės mokėti nustatyto dydžio įmokas, kol paskola bus grąžinta.

Kaip pasiimti vartojamąją paskolą? Tai galite padaryti internetu. Jums tereikia prisiregistruoti ir pateikti savo paraišką paskolai gauti.

Per kiek laiko suteikiama vartojamoji paskola internetu? tai priklausys nuo to, kada pateksite savo paraišką. Jei ją pateiksite įmonės darbo metu, pinigai jus pasieks vos per 15 minučių.

Kas gali pasiimti vartojamąją paskolą? Ji teikiama pilnamečiams asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas. Taip pat paskolą imantis asmuo turi būti Lietuvos pilietis, turėti sąskaitą Lietuvos banke, taip pat neturėti didelių įsiskolinimų kitose įmonėse bei pradelstų mokėjimų.

Ar paskolos mokėjimo terminą galima atidėti? Taip, galima, tačiau ne ilgiau nei vienam mėnesiui. Tokiu atveju reikėtų susimokėti palūkanas už einamąjį mėnesį, o vėliau įmokas mokėti įprastu grafiku.

Kaip grąžinti paskolą? Jums reikės pervesti reikimą sumą į nurodytą bendrovės sąskaitos numerį. Kiek tiksliai turite sumokėti, visada galima pasitikrinti, prisijungus prie savo paskyros internetiniame puslapyje.

Kiek kainuoja pasiimti vartojamąją paskolą? tai priklausys nuo to, kokio dydžio paskolą pasirinksite, o taip pat ir nuo laikotarpio, per kurį reikės sumokėti visą sumą. Taigi, kainos gali būti labai įvairios.

Ar galima paskolą grąžinti greičiau? Jei norėsite vartojamąją paskolą grąžinti greičiau, tą galėsite padaryti – šiuo atveju palūkanos bus mažesnės.

Ar galima vartojamąją paskolą pasididinti? Taip, tai taip pat yra įmanoma. Tokiu atveju prisijunkite prie savo paskyros – matysite galimas papildomas paslaugas, kuriomis galėsite pasinaudoti.

Taigi, vartojamąją paskolą pasiimti visai paprasta, tačiau svarbiausia tinkamai įvertinti savo galimybes paskolą grąžinti reikiamu metu. Tokiu atveju nekils jokių nesusipratimų ir ateityje taip pat galėsite skolintis be didesniųsunkumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *