BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

atsakymai bigbank lt

Vartojamoji paskola: klausimai ir atsakymai

Kartais pritrūksta pinigų tikrai svarbiems dalykams, tačiau dar kartą skolintis iš draugų bei artimųjų nesiryžtama. Taigi, ką daryti tokiu atveju? Bene geriausia išeitis – vartojamoji paskola, kuri klientams dabar gali būti suteikiama itin palankiomis sąlygomis. Kartais pasiimti tokią paskolą nesiryžtama, nes paprasčiausiai trūksta informacijos, taigi, kas yra vartojamoji paskola ir kokios jos sąlygos?

Vartojamoji paskolaVartojamoji paskola – tai pasiskolinta pinigų suma, kurią turite grąžinti per tam tikrą laiką. Greitųjų kreditų bendrovės siūlo vartojamąją paskolą iki 10 000 litų, ir ji gali būti grąžinta per dvejus metus. Kiekvieną mėnesį reikės mokėti nustatyto dydžio įmokas, kol paskola bus grąžinta.

Kaip pasiimti vartojamąją paskolą? Tai galite padaryti internetu. Jums tereikia prisiregistruoti ir pateikti savo paraišką paskolai gauti.

Per kiek laiko suteikiama vartojamoji paskola internetu? tai priklausys nuo to, kada pateksite savo paraišką. Jei ją pateiksite įmonės darbo metu, pinigai jus pasieks vos per 15 minučių.

Skaityti straipsnį “Vartojamoji paskola: klausimai ir atsakymai” »