BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Svarstyklės dideliems svoriams

Svarstyklės versluiVisi savo namuose turime mechanines ar elektronines svarstykles, tinkamas sverti žmogaus kūno masei, taip pat svarstykles sutinkame ir kiekviename prekybos centre, tačiau ar žinojo, kad esti daugiau nei dešimt rūšių įvairių svarstyklių? Šiandien svarstyklės gali suteikti ypatingai tikslią informaciją apie kūno masę ir nustatyti tiek pačių didžiausių, tiek ir pačių mažiausių kūnų masę. Prieš tūkstantčius metų sukurtų balansinių svarstyklių evoliucija šiandien mums svarstyklėmis leidžia nustatyti ne tik kūno masę, tačiau, jei sveriame žmogaus kūną, taip pat ir jo raumenų ir kaulų masę bei vandens ir riebalų kiekį organizme. Tačiau šiandien susipažinsime ne žmogaus masę matuojančias, o kitokios tipo svarstyklėmis.

Dideliems svoriams

Vienos didžiausių svarstyklių – tai atomobilinės svarstyklės. Jų maksimali svorio riba yra 100 tonų masės, todėl galima sverti pačius įvariausius pakrautus ir nepakrautus automobilius bei sunkvežimius. Automobilinių svarstyklių vieta gali būti individualiai pasirenkama ir montuojama ant žemės į pamatus arba jei nėra galimybės pamatų montavimui, tuomet galime įmontuoti į lygų paviršių, tačiau jis turi būti itin kietas bei tvirtas. Perkant automobilines svarstykles visada į komplektą įeina ir programinė įranga, kuri leidžia apdoroti svarstyklių suteikiamus duomenis. Automobilinių svarstyklių kaina nėra žinoma, ji skaičiuojama individualiai pagal užsakymą, kurį sudaro ir masės kiekis ir svarstyklių ilgis, kuris gali būti net iki 24 metrų.

Ūkininkams dažniausiai darbuose pasitarnauja didelius svorius matuojančios kraninės svarstyklės. Tai pakabinamų svarstyklių tipas, kurio dėka galima pasverti pačius nestandartiškiausios formos daiktus, kuriuos sunku padėti ant kitokio tipo horizontalių svarstyklių. Kranines svarstykles galima naudoti, jei norite sverti net iki 30 tonų masės kūnus. Šiandien jas naudoja ūkininkai įvairių didelių maišų svėrimui iš karto besiruošiant juos transportuoti. Kranines svarstykles, priešingai nei automobilines, paprasta pernešti, nes jos nėra didelės. Jų kaina vyrauja nuo 90 iki 900 eurų.

Didžiasvorių svarstyklių sąrašą papildo ir paletinių svarstyklių tipas. Šias svarstykles ypatingai patogu naudoti, sveriant euro ar kitas paletes, mat jos pasižymi patogia U forma. Šių svarstyklių svorio riba yra 3 tonos, o kaina svyruoja nuo 500 iki 600 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *