BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Sugedo šilumos siurbliai

Mūsų šeimoje pakeltas skandalas – nuo penktadienio neveikia šilumos siurbliai, o šeštadienį dar ir elektra buvo dingusi. Nežinome, kas čia ir dėl ko atsitiko, tačiau nemalonumų turime tikrai per akis.

Ieškome kaltų

Siurbliai efektyviam šildymuiKadangi namuose šiuose lankomės ne kiekvieną dieną, turime įjungtą signalizaciją. Namas stovi geroje vietoje, tačiau už kelių šimtų metrų yra vienų vagių šeimos namai. Jie visada vaikšto po mūsų ir kitų kaimynų sodus ir kiemus kaip po savo valdas. Tarsi kokie šikšnosparniai, kurie naktimis apglėbia visas padanges, visus laukus, viskas tampa jų. Taip ir tai šeimai atrodo, kad jiems priklauso daug kiemų, daug sodų, daug namų, jie gali daryti ką nori. Niekas niekada jų nematė dirbančių, tačiau visi žino, kur kartais dingsta mikrobangų krosnelė iš sodo namelio ar netgi ant kiemo per naktį neatsargiai paliktas aliumininis kibiras.

Kadangi nuo tada, kai ėmėme tame name nebegyventi, ten įrengėme signalizaciją, tai su ja vis turime reikalų. Dažnai skambina iš saugos tarnybos ir sako, kad, pavyzdžiui, išjungta elektra. Tada tenka prašyti kaimynų, kad tą elektrą kuo greičiau įjungtų, jog signalizacijos baterija gali išsikrauti. Atsiranda įtarimų, kad ir kitokiais būdais vis yra bandoma pakeisti namo saugumą, jog būtų galima įsilaužti. Šį kartą jaučiame, kad kažkaip labai nestabiliai veikia šilumos siurbliai. Be to, dar kažkas ne taip darosi ir su elektra, ji tai dingsta, tai atsiranda. Kadangi neprotingam žmogui ne iš karto aišku, kur prasideda signalizacijos laidai, kur elektros, o kur šiluminės sistemos, tai bijome, jog čia gali būti kalta tiesiog mūsų šaunieji kaimynai, kurie kažką mums galėjo atjungti.

Sprendžiame problemas

Blogiausia yra tai, kad dingsta šildymas. Žinoma, dar gali būti, kad šilumos siurbliai neveikia dėl to, kad kažką rūsyje nugraužė žiurkės. Rytoj turi ateiti žmogus apžiūrėti ir surasti problemą. Tikiuosi, viskas bus gerai. Kol kas problemą sprendžiame įvairiais būdais. Tarkime, nuėjome atsigerti arbatos pas kaimynus ir ten likome tikrai ilgai. Kaimynas išsitraukė už save didesnę bonką ir pasakė, kad dabar visi švęsime. Šventėme, o paskui ten ir pernakvojome, kad nesušaltume. Kitą dieną pas save jungėme elektrinius šildytuvus. Tačiau su jais nėra taip jau smagu, nes jie kartais labai išdžiovina orą, o kai tai nutinka, tai atrodo, jog veidas yra kaip kokiu senu tinku aptrauktas, ir šis tuojau ims kristi gabalais – labai išsausėja oda.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *