BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Sena mašina – parduoti, taisyti ar ką daryti?

Jei kieme jau kuris laikas riogso į dinozauro griaučius panaši sena mašina, Autosupirktukas jums greitai pasakytų, ką su ja verta daryti. Atvežti į mašinų pridavimo vietą ir ten ją palikti. Tai gal ir bus geriausias pasiūlytas variantas, kokį tik galėsite išgirsti. Jeigu jums tai priimtina – taip ir darykite. Apsvarstykime, ką galima nuveikti su sena mašina ir kokie viso to veikimo pliusai ir minusai.

Vežti į auto supirktuvę

SupirkimasBene geriausias, praktiškai mąstančio žmogaus sprendimas – vežti tokį seną trantą į metalo laužą arba tiesiog pasiskambinti tokioms kompanijoms kaip Autosupirktukas ir pasakyti, kad atvažiuotų išsivežti šio seno ir nereikalingo dinozauro. Tokios įmonės yra labai patogu, nes nereikia niekuo rūpintis. Nei galvoti, kaip į sąvartyną ar kitur tokį didžiulį dalyką nuvežti, nei tralo samdyti, nei patiems stumdytis eilėje sąvartyne, gaišti laiką… Daug žmonių pasinaudoja tokiomis paslaugomis ir lieka patenkinti. Taigi, ir autosupirktukas dėl to gali padėti žmonėms gauti, ko jiems reikia. O tokios mašinos paimamos ne nemokamai, o sumokant tam, kas mašiną atiduoda.

Pardavinėti dalimis

Kai kurie žmonės užsiima pardavinėjimu dalimis. Bet reikia įvertinti tai, kad pardavimas dalimis galbūt truks tikrai labai ilgai. Ypač, jeigu nesate geras pardavinėtojas dalimis – specialistas. Kadangi, norint parduoti dalimis, yra pavojus, jog kažko nesuprasite, kažką ne taip parduosite ir pan. Be to, nusiteikite tam, kad nuolat atvyks visokie žmonės pas jus, krapštys pakėlę kapotą, o paskui gal tiesiog išvažiuos nieko nepirkę, taigi, turėsite paskirti savo brangaus laiko tam.

Taisyti

Galų gale – reikia pagalvoti ir apie tai, kad gal po avarijos jūsų mašina dar neišleido paskutinio atodūsio? Gal verta ją sutaisyti ir gerai parduoti?

Laikyti kieme ir nieko nedaryti

Nors šios alternatyvos niekas nesirinktų, deja, taip dažnai nutinka, kad visgi žmonės ją pasirenka nesąmoningai. Visada pasivaikščioję priemiesčiuose pamatysite žmonių, kurie laiko savo kiemuose didžiausias krūvas kažkokio metalo laužo, o taip pat ten riogso ir kažkokios mašinos liekanos. Toks elgesys gana dažnas, kadangi žmonės net neįsivaizduoja, kad pasmerkia save tam, kad niekada neparduotų tų mašinų. Jie galvoja, kad galbūt čia tik laikinai kažką padės, gal vėliau parduos, gal ką – ir taip pusę sodo užimanti sena mašina stovi labai ilgai. Tad geriausia yra stengtis nelaikyti kieme ir iškart atsikratyti sena bjauria mašina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *