BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Ką veža vilkikai

Važiuojant tarp miestų auto magistralėmis įvairiomis kryptimis traukia ir naudoti vilkikai, liaudyje vadinami "fūromis". Ką jie veža? Tiek vietinius, tiek tarptautinius krovinius.

Vaisius ir daržoves

VilkikaiPatys didžiausi parduodami vilkikai gali talpinti pačius įvairiausius krovinius. Nors vaisiai ir daržovės yra nedidelis krovinys, visgi, norint jį vežti, reikia gerai pasistengti ir pripumpuoti specialių dujų. Jos leidžia vežti vaisius ir daržoves taip, kad šie noktų jau pačioje fūroje. Kadangi iš esmės tai nėra brangus krovinys, neapsimoka jo gabenti itin dideliais kiekiais. Tad paprastai vaisiai ir daržovės vežami gausesniais kiekiais didelėse fūrose su specialiomis dujomis. Įdomu tai, kad yra ir tarptautinis žymėjimas. Ant vilkikų galo visada yra tam tikri lipdukai, kurie reiškia ir nurodo, kiek ir kokių krovinių yra vežama, tai nurodoma saugumo sumetimais.

Pieną

Pieną veža specialūs vilkikai – cisternos. Tuo metu pienas yra vežamas šaltas ir supirktas iš ūkininkų. Jį galime pamatyti kasdien važinėjant po mūsų šalį. Pačios cisternos dažniausiai niekas neišveža iš šalies, veža į šalyje esančias apdirbimo įmones. O išvežami vilkikais, eksportuojami jau pieno produktai.

Gendantis maistas

Tam tikros maisto medžiagos tikrai greitai ir lengvai genda, tad tenka labai atsargiai viską dėlioti, kad būtų galima vežti. Gendantis maistas vežamas šaldikliuose arba šaltą temperatūrą palaikančiuose vilkikuose. Tarsi tam tikruose šaldytuvuose. Tai ir pieno, ir mėsos, ir žuvies, ir kiti gendantys produktai. Beje, šaldyti produktai paprastai tiesiog važiuoja tam tikruose ledo rezervuaruose.

Įvairias negendančias maisto prekes

Iš kitų šalių atkeliauja ir paprasčiau pervežamos negendančios prekės, tačiau ir joms reikia išlaikyti vilkiko priekaboje tinkamą temperatūrą – kad neištirptų per karštį šokoladas, kad prekės neprarastų savo prekinės išvaizdos ir maistinės savybės.

Žaliavas pramonei

Paprasčiau vežti įvairias žaliavas pramonei: kurą, statybines medžiagas, medieną ir pan. Čia nesikiša maisto ir veterinarijos tarnybos, čia paprasčiau viską sutvarkyti ir padaryti. Žaliavos pramonei yra vežamos paprastesnėmis sąlygomis vilkuose. Ten svarbiau yra gerai viską sutvirtinti, kad neišvirstų vežant, ypač, jeigu vežama tentinėje vilkiko priekaboje.

Baldus

Paprasta vežti baldus ir kitus daiktus, kurių reikia, kuomet yra persikraustoma. Retokai tenka žmonėms kraustytis į visiškai kitas vietas, butus ar namus kituose miestuose, tačiau pasitaiko ir tokių dalykų. Tad tuomet baldai tikrai yra tas dalykas, kuris užima daug vietos, čia ir ne vieno vilkiko gali prireikti.

4 komentarai

  1. logistikos valdymo sistemos

    Vilkikai yra iš tų transporto priemonių kurie veža tiek vietinius, tiek ir tarptautinius krovinius. Dažniausiai po tuo slypi kruopščiai parengta bei laiko patikrinta logistikos sistema, kuri apima įvairius materialinių srautų, įpatingai kalbant apie prekių, judėjimo bei prekybinės veiklos organizavimo procesų klausimus.

  2. talinas helsinkis

    Vilkikais tikrai galima įvairią produkciją vežti ir pakankamai greitai. Ir patogu į Suomiją krovinius vežti, nes galima lengvai persikelti keltu. Toks gabenimas nėra brangus, bet pakankamai greitas.

  3. Eligijus

    Vilkiko krovinys pritaikytas, pagal reikiamus nurodymus kroviniui transportuoti saugiai jo nesugadinant naudoju šios įmonės paslaugoms siramis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *