BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Paskolos tau

Vienas iš protingiausių būdų gauti paskolos tau prieigą prie grynųjų pinigų kaip būsto savininkas pasiskolina prieš teisingumą jūsų namuose. Teisingumas, žinoma, yra, kad dalis jūsų namų, kuriuos jūs iš tikrųjų valdote. Jūs galite apskaičiuoti savo teisingumą, tiesiog atimdamas jūsų einamosios paskolos išsiskiriantį paskolos viršininką nuo jūsų namų vertės. Jei skaičius yra didesnis negu nulis (reikšmė, kad jūsų namai nėra "po vandeniu"), tai jūs paskolos tau turite teisingumą savo namuose.

Paskolos tauNaminės teisingumo paskolos yra geras pasirinkimas kai prieita prie pinigų išteklių ieškojimo, kad atsiskaitytų su skola ar padaryti didelį pirkimą. Kadangi šitos paskolos reikalingas, kad jūs panaudotumėte savo teisingumą, kadangi įkeistas turtas prieš paskolą savarankiškai, skolintojas gali leisti sau pasiūlyti paskolą su žemesne palūkanų norma, negu galėtų kitaip būti galimas.

Pavyzdžiui, skolinimasis prieš kreditinę kortelę ar asmeninės paskolos išėmimas paprastai reikalingas, kad paskolos gavėjas užmokėtų daug didesnę palūkanų normą, negu jie būtų per teisingumo paskolą.

Jei jūs turite teisingumą savo namuose prieš, kuris pasiskolinti – bet jūs turite blogą kredito rezultatą – jūs galite būti svyruojantis apie paėmimą apie šį paskolos tipą. Galbūt jūs buvote atmestas anksčiau. Tai padeda žinoti, kaip dirbti su blogais kredito skolintojais.

Jei jūs ieškote 100 % naminių teisingumo paskolų su blogu kreditu, yra 5 patarimai tam, kad gautų greitą pritarimą:

1. Supraskite tai, ką paskola iki vertės (LTV) reiškia:

Skirtingi skolintojai siūlo skirtingą naminių teisingumo paskolos produktų pasirinkimą. Viena iš pagrindinių detalių, kuri atskiria juos yra kažkas pavadinta paskola iki vertės (LTV). Pavyzdžiui, jūs galite susitikti naminę teisingumo paskolą, kuri yra 70 % LTV ar 80 % LTV.

Paskola iki vertės tiesiog reiškia santykį tarp bendrosios sumos, pasiskolintos ant naminio (apimdama pirmą paskolą ir naują naminę teisingumo paskolą) ir namų vertė. Kuo aukščiau LTV, tuo daugiau jūs galite potencialiai pasiskolinti.

2. Apskaičiuokite savo einamąjį LTV:

Yra, kaip apskaičiuoti jūsų einamąjį LTV: iš pradžių įkeiskite išsiskiriantį paskolos viršininką / įvertintas, namo vertina. Pažymėkite, kad, jei jūs neturite prieigos prie savo namų įvertintos vertės, jūs galite tik panaudoti apytikrį apskaičiavimą, įkurtą kaimynystės vertėmis.

3. Nustatykite, kiek jūs sugebate pasiskolinti naminei teisingumo paskolai:

Kai kurie skolintojai siūlo 100 % LTV namines teisingumo paskolas. Jei tai yra paskolos tipas, jūs norėtumėte nueiti paskui, suvokti, kiek jūs galite pasiskolinti. Kad padarytumėte taip, tik atimkite savo einamąjį paskolos viršininką iš jūsų apskaičiuotos vertės. Pavyzdžiui, jei jūsų namai yra verti 200.000$, ir jūsų paskolos viršininkas yra 150.000$, po 100 % LTV paskola, jūs galėjote pasiskolinti 50.000$ prieš savo likusį teisingumą.

4. Sužinokite savo einamąjį kredito rezultatą:

Valdykite savo kreditingumo ataskaitą su Equifax, Experian ir TransUnion ar aplankykite laisvą kredito pranešimo tipo žiniatinklio svetainę. Sužinokite savo einamąjį rezultatą. Pokalbis su daugiau paskolos tau kaip vienu blogu kreditu naminis teisingumo paskolos skolintojas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *