BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Paskolos su uzstatu

Greitas negarantuotas paskolas dažnai vadina mokėjimo diena, ar grynųjų pinigų avansais. Jie turi labai skirtingą skolinimosi struktūrą, negu jūs esate panaudotas paskolos su uzstatu su tradicinėmis paskolomis, ir kainuotas daugiau su aukštais mokesčiais.

Paskolos su uzstatuPirmas pastebimas skirtumas apie šituos reikalus yra, žinoma, kaip greitai jums gali pritarti. Jūs galite gauti grynuosius pinigus šis būdas ta pati diena. Yra labai mažai reikalavimų, kad pretendentai turėtų susitikti, ir jūsų kredito istorija yra retai svarstoma problema.

Kelios taisyklės yra tokios, kad jums turite būti bent jau 18 metų, gyventojas šalies, kurią jūs taikote, ir būti paskolos su uzstatu naudotas. Didžioji dalis reikalingas, kad jūs perduotumėte 1.000$ per mėnesį, ir keli reikalingas, kad jūs būtumėte samdytas tam tikram laikotarpiui, apytiksliai 3 mėnesiai, apytiksliai 6 mėnesiai.

Kitas didelis skirtumas su šitomis greitomis negarantuotomis paskolomis yra jų atmokėjimas. Su tradiciniais reikalais jūs darote mažus užmokesčius per laiką, kol bendroji suma nebuvo grąžinta, bet su grynųjų pinigų pažanga jūs grąžinate pasiskolintą kiekį plius mokesčiai jūsų kito atlyginimo laiku, paprastai per vieną mėnesį. Jei jūs nueisite į plytą ir cemento skiedinio parduotuvę, jūs duosite jiems tikrinimą kiekiui paskolos su uzstatu su data ateityje, kad jūs abu sutinkate, kad jie gali gauti pinigus pagal čekį ant; jei jūs panaudosite internetinį skolintoją, jūs duosite jiems savo banko sąskaitos informaciją ir ant susitarto data, jie bus automatically atšaukti fondus.

Mokesčiai šitose greitose negarantuotose paskolose gali būti labai, labai aukštai. Tuo metu, kai su tradiciniu finansavimu jūs galite turėti metinę dešimt procentų procentinio dydžio normą, su grynųjų pinigų pažanga jūs daug labiau tikėtina pasiskolinsite 100$ ir užmokėsite 15$ mokesčiuose. Kompanijos pateisina tai, sakydamos, kad šitie reikalai nėra reikšti, kad būtų palyginti su tradiciniu finansavimu, bet vietoj to yra tinkamesnis pasirinkimas į būtinumą įmokėti įmokas tam, kad perprojektuotų ant jūsų einamosios sąskaitos, vėlyvų mokesčių ant sąskaitos užmokesčių, ar kitų nelauktų finansinių svarstomų problemų. Jūs galite pasiskolinti 100$ ir užmokėti 15$ mokesčiuose, ar jūs galite kredito perviršis 100$ ir mokestis, daug blogesnis negu tai kredito perviršio mokesčiuose. Žmonės, kurie yra prieš šituos grynųjų pinigų pažangos reikalus sako, kad jie medžioja vargšus, bet nepaisant didelio kiekio žmonių prieš šituos reikalus, sakydami tai, jie vis dar pildo tarpą paskolos pramonėje greitoms ir palyginti mažoms paskoloms, kuri nėra sutikta kur nors kitur.

Kad gautumėte greitas negarantuotas paskolas, jūs galite padaryti trumpą interneto paiešką, ar vadovauti žemyn vietinei parduotuvei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *