BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Paskolos su 0% palūkanų norma

Pirma paskola nemokamaiJei jūs niekada nebuvote pasinaudoję paskolomis, turbūt manote, kad paskolos be palūkanų yra tik reklaminis triukas, kuriuo yra bandoma pritraukti daugiau klientų? Tačiau, laimei, tokie pasiūlymai iš tikrųjų egzistuoja. Be abejo, paskolos be palūkanų yra siūlomos tikrai ne kiekvienoje kredito bendrovėje. Tokie pasiūlymai nėra dažni, tačiau įprastai juos taiko kredito bendrovės. Žinoma, tokių patrauklių pasiūlymų atveju taip pat yra įvairių papildomų sąlygų. Pavyzdžiui, įprastai paskolos be palūkanų yra siūlomos pirmą kartą į kreditorius besikreipiantiems vartotojams, kurie nori pasiskolinti mažesnę pinigų sumą. Tai reiškia, kad jei jus domina labai didelės vertės paskola, jai bus taikomos palūkanos. Kita vertus, kai kurie kreditoriai siūlo paskolas be palūkanų net ir didelėms paskolos, tačiau tuomet paskolą reikia grąžinti bet labai trumpą laikotarpį.

Suprantama, kad egzistuoja ir dar viena labai svarbi taisyklė – jei paskola be palūkanų nėra grąžinama laiku, tuomet paskolai yra ne tik pradedamos taikyti palūkanos, tačiau taip pat būna taikomos ir papildomos sankcijos, tokios kaip delspinigiai. Jau nekalbant apie tai, kad laiku nepadengus savo prisiimtų finansinių įsipareigojimų, akimirksniu yra pabloginama ir jūsų asmeninė kredito istorija. Todėl jei galvojate kreiptis dėl paskolos be palūkanų, taip pat turite būti visiškai tikri, kad jos grąžinimas jums nesukels visiškai jokių nepatogumų ir nesklandumų.

Be abejo, kiekvienas žmogus, kuris galvoja apie paskolą, turi galvoti ir apie tai, kaip paskola paveiks jūsų gyvenimą. Jei dėl paskolos be palūkanų bus kreipiamasi nekreipiant dėmesio į nieką kitą ir tiesiog aklai bus bandoma pasinaudoti atsiradusia akcija, tai dėl to net ir nemokama paskola gali pridaryti daug problemų ir viskas gali privesti prie to, kad už nemokamą paskolą reikės susimokėti 0% palūkanų, bet didelius procentus kitų mokesčių. Taip tikrai gali nutikti ir nutinka, kai nėra saugomasi ir į tokio kredito be palūkanų paieškas ir situacijos įvertinimą yra įdedama minimalus kiekis pastangų. Bet jei į viską nebus pražiūrėta pro pirštus, tai ne tik nemokamos, bet ir bet kokios kitos greitos paskolos internetu pasitarnaus maksimaliai ir vargu ar sukels kažkokių nepatogumų.

Taisyklė paprasta: nesvarbu kokios paskolos ieškote, jei nebūsite atsargūs, tai problemų sau prisidarysite lygiame kelyje net su nemokamais kreditais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *