BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

pirmas kreditas nemokamai

Paskolos su 0% palūkanų norma

Pirma paskola nemokamaiJei jūs niekada nebuvote pasinaudoję paskolomis, turbūt manote, kad paskolos be palūkanų yra tik reklaminis triukas, kuriuo yra bandoma pritraukti daugiau klientų? Tačiau, laimei, tokie pasiūlymai iš tikrųjų egzistuoja. Be abejo, paskolos be palūkanų yra siūlomos tikrai ne kiekvienoje kredito bendrovėje. Tokie pasiūlymai nėra dažni, tačiau įprastai juos taiko kredito bendrovės. Žinoma, tokių patrauklių pasiūlymų atveju taip pat yra įvairių papildomų sąlygų. Pavyzdžiui, įprastai paskolos be palūkanų yra siūlomos pirmą kartą į kreditorius besikreipiantiems vartotojams, kurie nori pasiskolinti mažesnę pinigų sumą. Tai reiškia, kad jei jus domina labai didelės vertės paskola, jai bus taikomos palūkanos. Kita vertus, kai kurie kreditoriai siūlo paskolas be palūkanų net ir didelėms paskolos, tačiau tuomet paskolą reikia grąžinti bet labai trumpą laikotarpį.

Suprantama, kad egzistuoja ir dar viena labai svarbi taisyklė – jei paskola be palūkanų nėra grąžinama laiku, tuomet paskolai yra ne tik pradedamos taikyti palūkanos, tačiau taip pat būna taikomos ir papildomos sankcijos, tokios kaip delspinigiai. Jau nekalbant apie tai, kad laiku nepadengus savo prisiimtų finansinių įsipareigojimų, akimirksniu yra pabloginama ir jūsų asmeninė kredito istorija. Todėl jei galvojate kreiptis dėl paskolos be palūkanų, taip pat turite būti visiškai tikri, kad jos grąžinimas jums nesukels visiškai jokių nepatogumų ir nesklandumų.

Skaityti straipsnį “Paskolos su 0% palūkanų norma” »

Pirmas kreditas nemokamai

Dauguma žmonių dabar pasitiki mokėjimo dienos paskolose, kad atitiktų papildomą paklausą, kuris atsiranda mėnesio viduryje. Šitos paskolos atrodo labai naudingam pirmas kreditas nemokamai greito paskolos apdirbimo ir vieno mėnesio atmokėjimo būdo trukmėje. Tačiau, yra partijų daug žmonių, kurie uždirba mažą darbo užmokestį ir turi ribotą išteklių užmokėti. Šitie žmonės randa tai nepaprastai sudėtingas grąžinti kiekį, kiekvienas eina, jie nori tam tikro lankstumo atmokėjimo pirmas kreditas nemokamai metode kame, jie gali užmokėti pasiskolintą kiekį įmokoje. Taip, tokiems paskolos gavėjams 3 mėnesių mokėjimo dienos paskolos yra įvedamos, kad supaprastintų atmokėjimo struktūrą kame, paskolos gavėjai gali užmokėti įmoką paskolos 3 mėnesių t.y. 90 dienų laikotarpio viduje.

Skaityti straipsnį “Pirmas kreditas nemokamai” »