BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Paskolos iki 5000

SBA = Mažos įmonės Administracija

Paskolos iki 5000SBA reiškia Mažos įmonės Administraciją, kuri yra vyriausybės subsidijuota programa. Mes galėjome praleisti visą savaitę, kalbėdami apie SBA paskolas, bet čia esame pagrindai ir daiktai, kuriuos jūs turite žinoti pradėti:

SBA paskolos nėra finansuotos vyriausybės, bet jie aprūpina vyriausybinę garantiją skolintojui kai paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymas. Tai reiškia paskolos gavėjus, kurie tipiškai nesiruoštų standartinei komercinio banko paskolai, gali gauti paskolą. Su daline vyriausybine garantija, bankas paims ant pavojaus naujo verslo ar net paleidimo verslo. Be vyriausybinės garantijos, bankas neabejotinai smukdytų šituos paskolų tipus.

Yra saujelės SBA paskolos programų, bet yra iš tikrųjų tiktai 2, kad jūs turbūt kada nors panaudotumėte; šitos dvi programos yra 7a Programa ir 504 Programa.

7a Paskolos Programa

7a Paskolos Programa siūlo garantiją tarp 50 % ir 75 % skolintojui, ir yra tipiškai naudojama Mechanizmų & Įrangos Paskoloms (M&E Paskolos), Gautinų sąskaitų Paskolos (A/R Paskolos), ar Negarantuotos Paskolos. 504 Programa yra panaudota tikram turtui. Aš pamačiau kelis paskolos gavėjus, kurie mano, kad bankas turi pasiūlyti jiems pasaulį todėl, kad paskolos gavėjas tiki kadangi tai yra SBA paskola, bankas neturi jokio pavojaus. Tai nėra teisinga. Jei paskola neįvykdytų įsipareigojimų, SBA reikalingas, kad bankas likviduotų visą įkeistą turtą ir mokėtų grynaisiais už paskolos kiekį.

Po mokėjimo grynaisiais už tiek daug paskolos iki 5000 paskolos kiek galima, SBA tada apsimokėtų tarp 50 % ir 75 % likusio kiekio, ir bankas privalės nurašyti kitus. Tokiu būdu yra vis dar apimto pavojaus. Net nepaisant to, kad yra vyriausybinės garantijos paskolos daliai, SBA paskola turi praeiti griežtesnį pritarimo procesą negu tipiška komercinė paskola todėl, kad pavojus yra apskritai aukštesnis. Ar garantija yra 50 %, ar 75 % tipiškai priklauso nuo įkeisto turto. Negarantuota paskola būtų tiktai garantuota 50 %, ir paskola, gauta su mechanizmais ar kažkokiu kitu vertu įkeistu turtu, labiau tikėtina turės 75 % garantiją.

504 Paskolos Programa

504 Paskolos Programa yra komercinėms tikroms ypatybėms. Šitos paskolos yra paprastai daromos sujungime su Patvirtinta Išsivystymo Kompanija, paprastai pavadinta CDC. CDC yra nekomercinė korporacija, įkurta skirtingose bendruomenėse, kad prisidėtų prie jos bendruomenės ekonomikos plėtros. CDC dirba su SBA ir įvairiais skolintojais, kad gautų padarytas paskolas. Yra apytiksliai 270 CDC’s po visą šalį.

504 paskola bus pasirašyta ir banko ir CDC. Bankas būtų pirmoje turto sulaikymo teisės padėtyje su apytiksliai 50 % paskolos. CDC tada paimtų tarp 30 % ir 40 % paskolos antroje turto sulaikymo teisės padėtyje. Paskolos gavėjas turėtų tada padėti tarp 10 % ir 20 %.

Dabar, jūs galite galvoti, "Didelis; galimybė gauti komercinę paskolą su tiktai 10 % žemyn!" Nėra kad lengva. Visų pirma, SBA tiktai siūlo paskolas savininko užimtoms firmoms. Tai reiškia, kad paskolos gavėjas yra taip pat verslas, veikiantis pastate, kuris yra finansuojamas. SBA taip pat iš naujo nefinansuos einamosios SBA paskolos. Yra apribotas baseinas pinigų, atidėtų SBA, ir jei kažkas šiuo metu turi SBA paskolą, jie turbūt turi gyvybingesnį verslą negu kažkas, kas tik išvyksta. Taip, SBA nusprendė panaudoti fondus firmoms, kurios tik prasideda.

Paskolos gavėjas su einamąja SBA paskola turėtų gauti tradicinį finansavimą. Yra keli kiti SBA reikalavimai, ir įsitikinimo raktas, kad jūs gaunate paskolą, kuri tinka, turi surasti skolintoją, kuris yra ekspertas SBA paskolose. Jei jūs naudojate skolintoją, kuris paskolos iki 5000 nedaro labai daug SBA paskolų, tai gali padaryti procesą košmaru.

Kai kurie paskolos gavėjai mano, kad jie bus automatically ruoštis todėl, kad jie gauna SBA paskolą. Tai nėra teisinga. Bankai iš tikrųjų turi pritarti SBA paskolai, ne SBA. Kredito procesas nėra lengvesnis negu bet kokia kita paskola. Tikras, SBA tikrai turi pritarti paskolai po to, kai bankas daro, bet SBA pritarimas nėra pagrįstas kredito sprendimu. Jie tik turi įsitikinti, kad tai sutinka SBA nurodymus.

Pasiruoškite paskolos iki 5000 Kanceliariniam darbui

Kaip dauguma vyriausybės programos, SBA paskolos programa yra ne skirtinga. Yra, deja, daug daugiau kanceliarinio darbo, apimto SBA paskolos negu kitoje tipiškoje komercinėje paskoloje. Daug komercinių brokerių nedarys SBA paskolų dėl didžiulių kanceliarinio darbo kiekių. Tačiau, teisingai paskolai, SBA paskola yra tiksliai, ką brokeris turi panaudoti.

Kitas įdomus dalykas apie SBA yra tipas ypatybių, kurias jie turi, kurie prieina dėl aukciono. Amerikos vyriausybė užgrobia ypatybes visiems priežasčių tipams; IRS svarstomos problemos, neįvykdančios įsipareigojimų dėl SBA loansetc.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *