BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Naujamiesčioalėja pasiūlymai sostinės gyventojui

NaujamiestisSostinės gyventojai vertina gyvenimo patogumą ir komfortą. Rinkdamiesi būstą, pirkėjai daug dėmesio skiria mikrorajonui, kaimynystės saugumui, infrastruktūrai ir susisiekimo galimybėms. Itin palankiai vertinami Naujamiesčio alėja pasiūlymai, užtikrinantys patogų gyvenimą šalia miesto centro ir gamtos ramybe garsėjančio Vingio parko. Be to, racionalus būstų išplanavimas ir NT vystytojų dėmesys gyvenamosios aplinkos komfortui atitinka išrankiausiųjų poreikius.

Gyvenamoji aplinka ir susisiekimas

Gyvenimas Naujamiestyje rekomenduojamas tiek jaunoms šeimoms, tiek vyresnio amžiaus pirkėjams. Nors projektas įrengtas netoli centro, kuriame visą parą verda gyvenimas, tuo pačiu naujieji daugiabučiai statomi kiek atokiau nuo didžiųjų gatvių, taip išvengiant miesto triukšmo ir šurmulio. Gyvenamoji aplinka yra negausiai užstatyta, šalia projekto – apšviesta ir neseniai rekonstruota alėja. Vienas didžiausių šio projekto privalumų – patogus susisiekimas su svarbiausiais miesto objektais, nepriklausomai nuo to, ar naudojatės viešuoju, ar privačiu transportu. Vos per kelias minutes pasieksite vaikų darželius, mokyklas, didžiąsias maisto parduotuves, sporto klubą, kino teatrą ir kitus laisvalaikio objektus.

Suprasdami miesto gyventojų poreikį ramybei ir saugumui, nekilnojamojo turto vystytojai siūlo jaukiai apželdintą gyvenamąją aplinką su suformuotais pėsčiųjų takeliais. Visa teritorija apšviesta LED lauko šviestuvais. Čia galėsite mėgautis privatumu ir maloniais pasivaikščiojimais su draugais ar artimaisiais. Visa sklypo teritorija, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir pirmo aukšto laiptinės holas turi modernią vaizdo stebėjimo sistemą. Teritorija aptverta nuo pašalinių, įėjimus saugo rakinamos laiptinės.

Butų išplanavimas ir apdaila

Naujamiesčio Alėjos butai pasižymi funkcionaliu ir patogiu išplanavimu. Visi butai turi erdvius balkonus su dažytais stiklais, kurie suteikia pageidaujamo privatumo. Viršutiniai butai atveria panoraminius Vilniaus miesto vaizdus. Daugiabučiuose įrengta centrinė kolektorinė šildymo sistema, turinti autonominį reguliavimą – kiekvienas butas turi savo šilumos skaitiklį ir gali pasirinkti pageidaujamą šilumos ir komforto lygį. Naujajame projekte sumontuoti patvarūs, kokybiški, šilti ir saugūs 6 kamerų langai su dvigubais selektyvinio stiklo paketais.

Visi naujojo projekto butai parduodami su daline apdaila. Vidaus pertvarų gamybai naudojamas blokelių mūras. Mūro sienos ir pertvaros yra ištinkuotos gipsiniu tinku. Tiesa, atsižvelgiant į augančius pirkėjų poreikius, klientams siūlomi ne tik dalinės, bet ir pilnos apdailos butai, kurių dizaino sprendimus parengė profesionalūs savo srities specialistai. Tai itin praktiškas ir patogus sprendimas žmonėms, siekiantiems efektyviai taupyti savo laiką ir išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *