BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Momentinės paskolos: draugas ar priešas?

Yra tipas žmonių, kurie tiesiog nemėgsta būti skolingi, todėl paskolos jų niekada neviliojo ir nevilios. Tačiau sunku nesutikti, kad ši paslauga kartais gali leisti turėti daiktus, apie kuriuos seniai svajojote, keliauti ten, kur norite, įsigyti būstą, kuris leis susukti jaukų šeimos lizdelį, ir pan. Nepaisant to, kaip ir visur kitur gyvenime – skolinantis pinigų – reikalinga pusiausvyra ir galimybė įvertinti savo ribas. Kada paskolos – draugas, o kada – priešas?

PaskolosDabar ypač populiarūs greitieji kreditai leidžia staiga pritrūkus pinigų, neatsisakyti to, kas tikrai reikalinga ir gali jus išgelbėti. Keletu mygtukų spustelėjimų ir atsakymų į klausimus apie savo finansinę padėtį, internetu galite pasiimti nedidelę, tačiau tuo metu trūkstamą pinigų sumą. Šauniausia tai, kad nemaža dalis šias paslaugas teikiančių įmonių suteikia galimybę pirmąją paskolą pasiimti nemokamai. Taigi, pati pradžia bus sėkminga – jums nereikės mokėti palūkanų, o įvertinę paskolos sąlygas, aptarnavimą ir kitus panašius veiksnius nuspręsite, ar ateityje dar naudositės tokiais būdais greitai gauti pinigų.

Naujas automobilis, namas, remontas – tai dalykai, be kurių sunkiai apsieitų bet kokia šeima. Ypač, jei turite vaikų. Tad užduot graužus nagus ir bandžius sugalvoti, kaip leisti sau įsigyti kokybiškus daiktus ar atsinaujinti namus, jums padės paskolos. Mokant kas mėnesį po truputį, kažkada atrodžiusi didelė suma nebebus tokia baisi, tad paskola neabejotinai taps jūsų drauge.

Vis dėlto, yra atvejų, kai paskolos gali jus nemenkai įklampinti. Jei neturite pastovaus pajamų šaltinio, o jums reikia pinigų, verčiau ieškokite kitų būdų jų pasiskolinti. Tiesa ta, kad kreditus teikiančios įmonės tikrai nesigilins į jūsų finansinę situaciją ir skirs milžiniškas baudas už laiku nesumokėtas įmokas.

Jei paskolas imate vieną po kitos ir jų susikaupė nemažai – yra refinansavimo galimybė, kuomet už jas visas laiduoja viena įmonė. Tačiau nepamirškite, kad jai vis tiek turėsite grąžinti visą sumą, o ant jau esamų paskolų palūkanų viršaus teks pridėti ir refinansavimą galinčios suteikti įmonės palūkanas. Tad jauskite ribą, kuomet reikėtų sustoti, ir supraskite, kad paskolos gali padėti tik išskirtinai skubiais atvejais arba kuomet esate pasiruošę dideliam pirkiniui ir jau įvertinote savo galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *