BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kokie darbuotojai aptarnauja vieną biurų pastatą

Patalpos KauneKuomet ieškoma kokybiškų patalpų prekybai nuoma Kaune, dažniausiai tikimasi, kad toms patalpoms nereikės atskirai dar samdyti prižiūrėtojų. Nebent randate pavienį kioskelį – tuomet tenka viskuo rūpintis patiems. Tačiau kitu atveju labai dažnai būna taip, kad nuomojantis patalpas kokybiškame komercinių patalpų ir biurų komplekse, jūs išsinuomojate jas kartu su patarnavimu. O patarnavimai būna tokie.

Valytojų brigados

Visos patalpos vis tiek visuomet turi būti valomos. Todėl visiškai normalu, kad tam yra reikalingos valytojų brigados. Dideliuose biuruose yra samdomi valytojai, kurie darbuojasi paprastai tuomet, kada yra ne darbo laikas. Taigi jie valo patalpas dažniau naktimis. Yra ir tokios specialios naktinių valytojų brigados, kurios užsiima būtent tokiais darbais. Tad nieko keisto, kad šie darbai vyksta tada, kai jūs to nematote, jeigu esate to biuro darbuotojas.

Sargas

Sargą dar sutinka tie, kas pirmi ateina į darbą, o kartais ir tie – kas sėdi biure viršvalandžius. Tai žmogus, kuris fiziškai nuolatos apeina pastatą. Taip pat budi prie įėjimo durų ir žiūri, ar kas nors gali ateiti, ar ne. Sargas yra visgi reikalingas žmogus šioje visoje sistemoje.

Saugos tarnybos

Naujus pastatus su brangia technika ar prekėmis žinoma reikia ir saugoti labiau nei tą darytų vienas žmogus. Tad yra ne tik sargas, bet ir nuotoliniu būdu pastatą žiūrinčios saugos tarnybos. Būtent saugos tarnybų dėka, galima tikėtis, kad tokiose vietose išliks visai saugu. Tad dauguma žmonių nebijo palikti biuruose jokių vertingų daiktų, nes tikisi, kad pastatą saugančios tarnybos laiku suvaldytų visas rizikas.

Dažnai: paštas ir kurjeriai

Nors apie tai nepagalvojame, tačiau biurų pastatus labai dažnai prižiūri ir įvairūs kurjeriai bei pašto darbuotojai, nes jie nuolatos neša siuntas. Nors ir nėra jie specialiai pasamdyti tam tikram biurui, bet visgi už pinigus dirba savo darbą. Kuo toliau, tuo labiau auga pardavimai internetu ir visa tai vystosi kuo palankiau.

Kavos ir vandens aparatų prižiūrėtojai

Ne visuose biuruose, bet kai kur vis dar stovi kavos ir vandens aparatai, ir šiuos pastaruosius taip pat nuolatos prižiūri tokie darbuotojai, kokie gali užtikrinti tvarką šioje srityje. Jie atvyksta pagal iškvietimą pakeiti aparato kapsulių, arba reguliariai pagal numatytą grafiką.

Biuro administratoriai

Šiuos žmones laikote savo komandos dalimi, nes jie žino jūsų vardus, kartu eina pietauti, dirba biure ir yra tiesiog "bendradarbiai". Tačiau iš tiesų biuro administratoriai tiesiog rūpinasi būtent biuro ir darbuotojų gerovės reikalais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *