BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Dėmių istorija ant senų vinilo grindų

Geriausiai drėgnose patalpose tinka vinilo grindys, tačiau ir ten prabuvusios daugybę metų, galiausiai turi laiko ženklus.

Lengvai prižiūrimos, gerai valomos

Pirmiausia dar užduokime kausimus, kodėl būtent vinilo grindys tinka drėgnesnėms patalpoms? Visų pirma, dėl to, kad drėgmė joms nekenkia. Aišku, panardinus po vandeniu ir ten laikant, poveikis bus. Tačiau paliejus gėrimus bus lengva juos nusausinti, o viršutinis sluoksnis paliko drėgmę, ir nepersigers drėgmė į apačią. Nuėmus vieną labai seną vinilinę dangą, štai kokių laiko ženklų pavyko ant jos aptikti.

Mena išpiltą vyną

VinilasViena iš tamsesnių per vidurį PVC dangos esanti dėmė – tai įrodymas, kad kažkada ši danga patyrė tikrai gerus laikus. Mat būtent ant jos yra išpiltas vynas ir tai leidžia suprasti, kad kaip tik ši danga buvo arba virtuvėje, arba svetainėje, laisvalaikio erdvėje, kur galbūt vyko vakarėlis. Visi žino, kad vos gurkštelėjus kelis gurkšnius vyno, mūsų burna nusidažo raudonai ir mėlynai. Jeigu apsiliejame vynu ir tuojau pat neišplauname, bus sunku abra neįmanoma išskalbti. Jeigu buvo palietas vynas ant grindų, tai net ir nuo geriausios PVC dangos bus sunkoka jį nuvalyti, jeigu tai įsisenėjusi dėmė. Dėmė, kurios niekas nesistengė nuplauti. Arba stengėsi, bet nepakankamai.

Būta šuns kraujo

Kita tamsi dėmė – kraujo likučiai. Gal ir nebūtų lengva pasakyti, kokia tai dėmė, bet patys PVC dangos savininkai gerai prisimena, kaip jų ilgaausis taksas susikovė su kate ir gavęs į ausį kraujavo visą savaitę, kol galiausiai teko ausį siūti. Tad to kraujo nemažai pateko įvairiose vietose, tačiau taip pat ir ant pačios PVC dangos, kas tikrai ne per daug džiugina. Žinoma, jeigu būtų buvę paskubėta jį nuvalyti,išvalyti, viskas būtų buvę geriau.

Po potvynio pasiraitė kampai

Kita problema – užsiraitę senos dangos kampai. Tai buvo pigus ir nekokybiškas linoleumas ir į drėgmę jis reagavo tikrai jautriai. Kaip pasakoja buvę šeimininkai, vos tik kartą paleido vandenį dėl gedimo, per kelias valandas linoleumas visiškai sušlapo ir susiraitojo.

Nuorūkos išlydė skyles

Galiausiai lengvai atpažįstamos dėmės – tai nuorūkų skylės. Daugiausiai žalos – po vakarėlių – sako savininkas. Tai ir vynas išpiltas, ir peleną kas su žarija žemyn nukrečia, kuris paskui palieka dėmę. Visa tai rodo, kad reikia labiau saugoti dalykus, kurie brangūs, tačiau taip pat ir gyvenimas palieka savo pėdsakus ir yra normalu, kad tai matosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *