BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kaip papuošti namus nebrangiais paveikslais ant drobės?

DrobėsKai galvojate apie namų dekoravimą, tikriausiai pirmiausia į galvą ateina tokie dalykai kaip kilimai, sofos ir kavos staliukai. O kaip dėl sienų meno? Paveikslai ir nuotraukos ant sienos gali turėti didelę įtaką jūsų erdvės vizualiniam patrauklumui. Ir nors turėti brangų originalų paveikslą yra puiku (ir visi norėtume jį turėti savo namuose), jie paprastai būna gana brangūs. Laimei, yra kitų būdų, kaip galite papuošti sienas menu, kurie nesugriaus banko. Tai puiki žinia, jei turite ribotą biudžetą, bet vis tiek norite, kad jūsų namai būtų stilingi ir unikalūs. Norint įtraukti meno kūrinius į savo namus, nebūtina prarasti banko ar praleisti valandų valandas įgyvendinant projektus "pasidaryk pats". Priklausomai nuo jūsų asmeninio skonio, yra daugybė būdų, kaip tai padaryti neišleidžiant daugybės pinigų iš anksto. Plačiau: https://drobiunamai.lt puslapyje.

Spaudiniai ir plakatai

Spaudiniai ir plakatai – puikus būdas papuošti namus. Paprastai tai būna žymių paveikslų kopijos, fotografijos atspaudai arba populiarių filmų ar muzikos atlikėjų plakatai. Jų galite rasti daugumoje mažmeninės prekybos parduotuvių, internete arba vietinėje plakatų spaustuvėje. Plakatų ir spaudinių galite rasti visų kainų diapazonų, tačiau kuo mažesnė kaina, tuo prastesnę kokybę gausite. Pavyzdžiui, galite rasti padorios kokybės garsaus paveikslo plakatą vos už 10 dolerių arba mėgstamos grupės plakatą už 15 dolerių. Taip pat galite rasti aukštesnės kokybės plakatų, pavyzdžiui, 24 colių plakatų, atspausdintų ant storo, nepadengto popieriaus. Jie gali kainuoti apie 30 dolerių. Daugiau info apie kainas drobiunamai.lt/kainos puslapyje.

Atspaudai ant drobės

Tradiciniai drobės atspaudai yra puikus pasirinkimas, jei norite ko nors patvaresnio nei plakatas. Šie atspaudai spausdinami tiesiai ant drobės naudojant aukštos kokybės dažus. Jie paprastai ištempiami ant medinio rėmo. Atspaudų ant drobės galite rasti bet kurioje meno prekių parduotuvėje arba internete. Vėlgi, vaizdo kokybė priklausys nuo kainos. Daugumoje parduotuvių bus nurodytas standartinis drobės atspaudų kainų intervalas. Pavyzdžiui, ant drobės atspausdintas 20 x 16 colių dydžio vaizdas, ištemptas ant medinio rėmo, gali kainuoti apie 50 JAV dolerių. Taip pat galite rasti svetainių, kuriose siūloma galimybė patiems susikurti asmeninius meno kūrinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *