BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

10 kambarinių augalų, kurie augs jūsų lauko sode

Auginant augalus patalpose kartais gali atrodyti, kad tai – nelengva kova. Esant tinkamam apšvietimui, kambariniai augalai gali klestėti ir net vešėti. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog įdėti juos į indą ir laukti, kol jie pradės augti. Turite atsižvelgti į keletą veiksnių, pavyzdžiui, į augalo šviesos poreikį ir į tai, ar jam labiau patinka patalpos, ar lauko sąlygos. Jei turite žalią pirštą, bet neturite daug vietos lauke, galite apsvarstyti galimybę auginti kambarinius augalus. Tai augalai, kurie yra pakankamai maži, kad tilptų jūsų namuose, ir kuriems reikia nedaug šviesos, kad gerai augtų. Kambarinė sodininkystė puikiai tinka pradedantiesiems, nes nėra daug specialių reikalavimų, kad augalai būtų laimingi ir sveiki. Naudojant tinkamas priemones kambariniai augalai klestės su minimaliomis jūsų pastangomis! Augalų mylėtojų skelbimų portalas – išsirinkite geriausias gėles.

10 kambarinių augalų, kuriems patinka patalpų sąlygos

Augalų mylėtojaiKiekvienas, bandęs auginti pomidorą, žino, kad ne visi augalai gerai auga patalpose. Toliau išvardyti kambariniai augalai gerai auga patalpose. Alavijo augalas yra sukulentas, gerai žinomas dėl savo storų, dygliuotų lapų. Jo stora oda yra puikus vitaminų ir mineralų šaltinis, todėl jis yra populiarus grožio produktų ir sveikatinančių gėrimų pasirinkimas. Be to, kad tai puikus kambarinis augalas, jis taip pat gerai žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Alavijo augalas dėl didelių lapų ir poreikio reguliariai laistyti geriausiai tinka augti patalpose. Šparaginis papartis yra gražus žemės dangos augalas, puikiai tinkantis stalo sodui. Jis taip pat puikiai tinka kabantiems augalams krepšeliuose ar didesniuose vazonuose. Šparaginiai paparčiai yra mažai priežiūros reikalaujantis augalas, kuris puikiai auga patalpose ir mėgsta mažo apšvietimo sąlygas. Jis dažnai naudojamas kaip mažai priežiūros reikalaujantis kambarinis augalas arba tiems, kurie neturi daug laiko rūpintis augalais. Pothos augalas yra vienas geriausių augalų tiems, kurie neturi daug sodininkystės patirties.

Langams draugiški kambariniai augalai

Šparaginis papartis – mažai priežiūros reikalaujantis kambarinis augalas, geriausiai augantis silpno apšvietimo sąlygomis. Angliškasis gebenė – klasikinis kambarinis augalas, kurį lengva prižiūrėti. Pothos – vienas geriausių augalų tiems, kurie neturi daug sodininkystės patirties. Geriausiai auga silpno apšvietimo sąlygomis, pakenčia tam tikrą nepriežiūrą ir yra itin lengvai dauginamas. Filodendras – puikus kambarinis augalas, dažnai naudojamas biurams ir laukiamiesiems papuošti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *