Išmaniųjų telefonų baterijų pakrovėjai dirba išsijuosę beveik kiekvieną dieną. Gal ir jūs atsimenate tą dieną, kai nuo paprasto telefono perėjote prie išmaniojo. Tarsi viskas buvo kaip ir gerai, telefono baterija laikydavo 3 – 4 dienas, jeigu jis buvo senas, ir 7 – 14 dienų, jeigu naujas ir kokybiškas. O su išmaniuoju viskas kitaip. Išsikrauna per vieną dieną, ir tai, jeigu nieko beveik su juo nedarei. Tad natūralu, kad tie baterijų pakrovėjai nebūna visą laiką įsegti į telefoną, dėl to kartais kyla nepatogumų. Klausiame jūsų – kada atsimenate kokį atvejį ar kelis juos, kai telefonai išsikraudavo labai ne laiku.
Kelionėje su baidarėmis
Paulius pasakoja, kad jam telefonas išsikrovė plaukiant su baidarėmis. „Buvo ir juokinga, ir gaudu. Visiems iš mūsų ėmė išsikrauti telefonai antrą dieną. Tai kas, kad buvo kuprinėse telefonų baterijų pakrovėjai, jeigu nebuvo kur jų įsijungti. Net juokinga, kad mes dar paisėmėme iš viso juos, juk šiaip jie buvo nereikalingi. Tačiau taip jau nutiko, kaip nutiko. Ir tai dar ne viskas. Nieko tokio, jeigu būnant gamtoje, išsikrauna telefonas, o tau nieko tuo metu iš civilizacijos kaip ir nereikia. Jokių nuostolių tada tarytum nepatiri. Tačiau, jeigu tas dalykas nutinka tokioje situacijoje, kada tau dar reikia su kažkuo susisiekti, susiskambinti, tada neturėtų būti labai linksma turėti išsikrovusį telefoną. Mums trūko kai kurių dalykų, ir tarėmės, kad plaukiant po vieno miesto tiltu, privažiuos draugai ir paduos. Tačiau telefonui išsikrovus, viskas žlugo“, – pasakoja jis.
Prieš suskambant žadintuvui
Miglė sako, kad tai jau tapo nuolat išsipildančiu košmaru, kai prieš suskambant telefonui išsikrauna jis. „Būna, kad yra svarbių reikalų, ir privalau anksti atsikelti. Nusistatau žadintuvą, paskui sapnuoju, kad jis neskamba, nes išsikrauna telefonas. Nes, tarkime, pats visą naktį kokius nors atnaujinimus darė. Ir štai viskas taip paskui ir išsipildo. Prabundu po pietų ir supratau, kad praleidau savo brolio vestuves. O niekas ir prisiskambinti negalėjo, kol miegojau“, – prisimena nuoskaudas mergina.
Prieš išsikviečiant „Taxi“
Dovilė prisimena, kad kartą net 10 kilometrų turėjo eiti pėsčiomis todėl, kad išsikrovė telefonas tada, kai ji jau kėlė jį prie ausies išsikviesti „Taksi“. Tai buvo nemaloni ir visam gyvenimui įsirėžusi situacija. Eiti 10 kilometrų nėra taip sunku, kaip kad sunku yra bijoti dėl to, kad naktį kažkas gali užpulti.