BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

vertimo paslaugos

Vertimai ir jų nauda

Vertimų biurasVis dažniau susimąstome apie vertimų naudą. Jeigu kadaise vertimų biuras buvo prisimenamas itin retai, tik prireikus kažkokio vertimo svarbiam dokumentui, tai dabar vertimo paslaugos reikalingos kasdien tūkstančiams žmonių. Bendradarbiavimas su kitomis įmonėmis, ruošimasis išvykti mokytis ar dirbti į užsienio valstybę, svarbi informacija ir daugelis kitų su kitomis kalbomis susijusių darbų reikalauja mokėti tam tikrą kalbą. Jei jos nemokame, tai mums reikia kreiptis į vertėją.

Vertimai skirstomi į žodinius ir raštinius. Taip pat šios dvi kategorijos skirstomos dar į smulkesnius pavadinimus. Pavyzdžiui, iš raštinių vertimų yra labai populiarus dokumentų vertimas. Tiek daug įmonių bendradarbiauja su užsienio įmonėmis, kad ši paslauga tampa svarbi kiekvieną dieną. Taip pat neretai tampa reikalinga ne tik vertimo paslauga, bet ir notaro patvirtinimas antspaudu. Tokiu atveju, jei jums tokios paslaugos reikalingos nuolat, tai reikia ieškoti vertimų biuro, kuris atlieka ne tik vertimus, bet ir apsirūpina notaro patvirtinimu antspaudu. Tai leis sutaupyti jums laiko, nes nereikės po vertimo patiems eiti pas notarą, ir sutaupysite pinigų, nes įprastai vertimų biurai jas teikia pigiau.

Skaityti straipsnį “Vertimai ir jų nauda” »